• Неодамнешно
Мат Црна Бања Полица со Крпа Бар,24 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Монтира на Ѕид,Над Тоалетот за Складирање Полици

Мат Црна Бања Полица со Крпа Бар,24 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Монтира на Ѕид,Над Тоалетот за

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Простор Организатор : Овој ѕид полица преобразува го потроши простор во пространа површина.Кажете збогум на неуредна countertops.Има доволно простор за да ги организирате вашите дневни туш производи и да ја задржите вашата бања уредни.Метал Лебди Полица : Тоа е мултифункционален полица.Опремување крпа бар е многу удобен, може да се одржи дневниот кујнски прибор,крпа,туш материјали и повеќе.Железнички чува содржината од паѓање.Издржливи : Направен од премија од не ' рѓосувачки челик , се должи на неколку пример квалитет на тестирање, нашите полица обезбедува неколку години користење.Тоа е rustproof, корозија.Лесно да се чисти и да ја задржите оваа полица нова.Лесен за инсталација : Тоа доаѓа со сите потребни додатоци и инструкции, тогаш можете да започнете инсталацијата откако сте го примиле пакетот.Доживотна Гаранција : ве Молиме слободно контактирајте со нас кога имате било каков проблем во врска со тоа.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Има метална полица со крпа бар, има сите вашата бања essentials, направи сè уредно организирани и во место,создава среди и елегантен бања на вашите соништа.Лесно се вклопи во вашиот шампон, клима уред, телото се мијат и се соочуваат со миење.Дефинитивно простор saver.И совршено се совпаѓа со било бања стил, создава интимна и хармоничен простор за што да се опуштите вашето тело и ум.Има широк спектар на употреба, може да се користи во кујна, тоалет, балкон, итн.Со внимателен крпа бар дизајн да се одржи вашите омилени крпи.Погодно за вас за да ги избрише вашите раце. 3.1 шупливи дизајн кој може да остави доволно простор за воздух за да се исуши вашите крпи.Видлив дебелина, едно време калапи, силни и издржливи.Во споредба со не-удар инсталација, тоа не е лесно да падне и да се наведнуваат.Лесно да го инсталирате, со сите монтажа додатоци.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал.На висока јачина, леснотија, корозија-отпорни материјал, може да се обезбеди квалитетот и долговечноста.Не-леплива површина Анти-корозија, анти- ' рѓа.Страна лак дизајн на анти-лизга и Анти-испакнатини.Изглед Дизајн - црн спреј заврши.Разбраното и стилски изглед го прави совршен додаток на бања оркестарот.Најдобро Решение за Decluttering Бања Суета или да Потоне Контра.Украсете го вашиот дом со иновативни функција, симпатична изгледот на полица одговара на повеќето тип бањи и ќе го задржи сте весели додека се тушираат.Широко се користи за складирање шампон комбо, клима уред, нега на кожата, крпи, duster, кујна utensil и апарати за домаќинство опрема.Со својот модерен дизајн и материјал текстура, овој ѕид полица совршено се совпаѓа со било бања стил, создава интимна и хармоничен простор за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал

Материјал: Еколошки Дрво, Одбор thickness10mm.Големината на: Круг Diameter25cm, Месечината size25*11cm, малку месечин�

DEN 2176.80
Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива сис

DEN 4481.52
Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Лебди Полица Лебди Рек Складирање Организатор Заградата Дома Декорација На
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Лебди Полица Лебди Рек Складирање Организатор Заградата Дома Декорација На

Мери добро : 61x47x44.3 CM, за вашиот избор, да ги задоволат вашите различни потреби.Разноврсна : Овие вредност�

DEN 672.00
60 Црна Полица Стандард
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

60 Црна Полица Стандард

Една полица стандард, Силни и издржливи, Можат да бидат монтирани на речиси секој тип на ѕид.Изградена н�

DEN 239.52
Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск�

DEN 1233.60
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76