• Неодамнешно
THORIFLY Лебди Полици Ѕид Монтирани, Цврсто Дрво Ѕид Полици за Дневна Соба, Спална соба, Купатило, 3 Count

THORIFLY Лебди Полици Ѕид Монтирани, Цврсто Дрво Ѕид Полици за Дневна Соба, Спална соба, Купатило, 3 Count

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

Производ Големина : 7.Сите што треба да направите е да ги преместите вашите прсти (среди и да ја инсталирате на полиците на ѕидот), и неуредна дневна соба, спална соба, бања и кујна ќе учествуваат во целосно нов аспект.Тоа е лесно да се соберат, како што сите неопходни хардвер; она што ќе треба само да ги следите е да се заврши на собранието во неколку минути според едноставни упатства.Уникатен подарок опции : За овие здрав полици, тие се идеален подарок за прикажување на збирките, фотографии, книги, уметнички дела, итн.Тоа изгледа како оваа полица во цврсто дрво лебди на ѕидот од сите загради се скриени,и вие, исто така, не треба да се купи загради.Објектот Тежина : 2.Фирма и лесно да се соберат : во однос на овие пловечки полици, тие се пошироки и посилен од другите, и можете безбедно да се продавница колекции, вклучувајќи фотографии, книги, играчки, уметност, трофеи, мали растенија, итн.Пред дупчење во wallyou треба да подготви некои алатки, како што духот ниво да се осигура дека овие дупки се во хоризонтална линија.Дупчење дупки во означената поени со 9 mm(0.Користете алатка со чекан да се направи ѕид подлога се издува.Ковале ѕид сидро во дупки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск

DEN 1233.60