• Неодамнешно
MUSJOS Печурки Виси Полица, Ѕид Виси Полица, Смола Лебди Полица во Облик на Печурка Amanita, Печурки Полица на Ѕидот Оркестарот (Мал)

MUSJOS Печурки Виси Полица, Ѕид Виси Полица, Смола Лебди Полица во Облик на Печурка Amanita, Печурки Полица

Buyers rating:
DEN 318.96

Количина на стоки

Печурки Виси Полица - единствен лебди полица во облик на печурка amanita!Специјалниот дизајн ѕид полицата полна со модерни стилови може совршено да одговара на било какви стил на ѕидови и соби.Издржливи Материјали - Печурки Полица Виси, трајни производи за долго време услуга живот.Секој детал е страна моделирани и обоен, што го прави lifelike и нежна.Добар избор за вашата градина.Лесно да се Инсталира - пловечки полиците се монтира на ѕид.Планината е погодна за двете base, дрво и бетонски ѕид.Потребните додатоци се вклучени.Секоја Полица има посебна трајни метал ѕид.Големини - димензиите се секогаш приближното, бидејќи секоја печурка е индивидуално рачно изработени, и точно повторување е невозможно.Постојат три големини : мали, средни и големи.Мултифункционален - може да се стави вашиот накит, копчиња, паричник, часовници, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, ракавици, шноли тука!Ѕидот виси полиците може да се користи како полици за мал затворен растенија премногу.Функција : - ЕДИНСТВЕН лебди полица во облик на печурка amanita! - На крајот на печурки решетката е внатрешно обесени, што лесно може да висат на ѕидот со ноктите. - Може да се стави вашиот накит, копчиња, паричник, часовници, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, ракавици, hairclips тука!Ѕидот виси полиците може да се користи како полици за мал затворен растенија премногу. - Како подарок за вашите најблиски, оваа Печурка Виси Полица ќе биде совршено!Спецификација : Материјал : Смола Тежина : 110g Боја : Како на сликата Големина : Мал : 7cm (2.7") Медиум : 10cm (4") Големи : 13cm (5") Пакет Содржина : 1 x Печурки Виси Полица Информации : 1. Боите можат да се разликуваат од фотографијата.Секоја печурка се насликани со рака и тоа е единствен.Нема две печурките се слично! 2. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

60 Црна Полица Стандард
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

60 Црна Полица Стандард

Една полица стандард, Силни и издржливи, Можат да бидат монтирани на речиси секој тип на ѕид.Изградена н�

DEN 239.52
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо�

DEN 433.92
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Лебди Полица Лебди Рек Складирање Организатор Заградата Дома Декорација На
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Лебди Полица Лебди Рек Складирање Организатор Заградата Дома Декорација На

Мери добро : 61x47x44.3 CM, за вашиот избор, да ги задоволат вашите различни потреби.Разноврсна : Овие вредност�

DEN 672.00
CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CactusAngui Штекер Plug Складирање Кука Лесни Универзална Четка За Заби Ѕид Закачалка Силна Adhesiveness Мултифункционален

Лепило и ударбесплатна енергија plug кука е на погодност да го инсталирате.Поддршка на уредната жици и ск�

DEN 1233.60
Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Постоечкиот Ѕид Полици 2 компјутери,Лебдејќи Полици Монтира на Ѕид,Ѕид Полици за Складирање,чување Полиците,Лебдејќи

Овој сет од 4 стилски ѕид се прикаже полици се со цел да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива сис

DEN 4481.52
Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал

Материјал: Еколошки Дрво, Одбор thickness10mm.Големината на: Круг Diameter25cm, Месечината size25*11cm, малку месечин�

DEN 2176.80