• Неодамнешно
EWEI Е HomeWares Лебди Полици Ѕид Монтирани Полиците,Ѕид Чување Полиците се Прикаже Решетката за Спална соба, Дневна Соба, Купатило и Повеќе

EWEI Е HomeWares Лебди Полици Ѕид Монтирани Полиците,Ѕид Чување Полиците се Прикаже Решетката за Спална соба,

Buyers rating:
DEN 479.52

Количина на стоки

3 лебди полиците се направени од Цврст Пауловнија дрво. 3 Лебди Полици има 3 различни големина одбори за прикажување и држење на фотографии, мали растенија, колекционерски предмети и повеќе.Две Различни Монтажа режими за сликање - Можете да изберете режим сакате да ги задоволи вашата потреба : домашен оркестарот, големиот функција на чување.Лесно да се Инсталира и Супер Здрав - Сите монтажа hardwares вклучени,лесно да се стави заедно.Нашите трајни полиците може да издржи тежина до 30 кг.Идеален подарок - Комбинирање на изгледот на природната текстура на дрво е декоративен и се одличен додаток или акцент на било ѕид простор.ПОЛИЦИТЕ ГОЛЕМИНА Медиум : 13x x 4.2 4.2 инчи; Мал : 9¡Á 4.2 ¡Á 4.2 инчи.EWEI Е Home Wares Лебди Полици Ѕид Монтирани Полици Ѕид Чување Полиците се Прикаже Решетката се многу лесно да ги инсталирате Сите монтажа hardwares вклучени,лесно да се стави заедно Комбинирање на изгледот на природната текстура на дрво е декоративен и се одличен додаток или акцент на било ѕид простор, тоа е и идеален подарок за секого.ПОЛИЦИТЕ ГОЛЕМИНА Медиум : 13x x 4.2 4.2 инчи; Мал : 9¡Á 4.2 ¡Á 4.2 инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 7560.24
Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Ѕид Складирање Кутија Ѕид Монтирани Монтажни Пластични Далечински Управувач

Ѕидотмонтирани складирање кутија е изработен од ABS пластика, нетоксични и невкусна, силни и издржливи, д

DEN 1087.20
Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Циклус Промена Ѕид Полица Во Фаза На Месечината Ѕид Полици Поставите Складирање Ѕидни Декорации Кристал

Материјал: Еколошки Дрво, Одбор thickness10mm.Големината на: Круг Diameter25cm, Месечината size25*11cm, малку месечин

DEN 2176.80
Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Климент Attlee Мода 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка

✿✿16 Pcs еден LED боја (Црвена, Сина, Жолта и Зелена) ✿✿Флеш 30 видови на моделот се менува, еден по еден ✿✿No

DEN 2344.80
Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец

Функционална Чување Полиците Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организ

DEN 1077.60
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76
Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Монтирани Месечината Полица-Цврсто Дрво Кристал Полица,Потресени Антички Заврши Складирање Носителот,Farmhouse

Реверзибилна Дизајн : Тоа е погоден за секоја соба декорација, како и спална соба, дневна соба, кујна, трп

DEN 887.28
Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Хексагонална Полица Ѕид Декоративни Лебди Полица за колекционерски предмети Фотографии Рамки Растенија

1 Производот е мазна и брусслободна, стабилна и силна, едноставни и стилски 2 Рачно полиран непречено, бо

DEN 433.92