• Неодамнешно
Ballucci Модерна Монтира на Ѕид Грб Управување со Варијабилна Складирање Полица и 4 Кука Штипки, Дрвени Шапка Носител на Копчето Организаторот за Entryway, Дневна Соба, Кан?

Ballucci Модерна Монтира на Ѕид Грб Управување со Варијабилна Складирање Полица и 4 Кука Штипки, Дрвени Шапка

Buyers rating:
DEN 479.52

Количина на стоки

ФУНКЦИОНАЛНА : Кој 4 дрвени штипки и 1 интегрирани лебдечки приказ полица, овој ѕид шапка решетката е идеален за entryway организација.Тоа создава повеќенаменски простор за складирање додека издигнувајќи вашиот ѕид оркестарот.РАЗНОВРСНА : Овој елегантен декоративни решетката има 4 куки за бесење чанти, марами или капи и летачки полица за вашиот паричник, keychain, очила за сонце, телефон, пошта и повеќе.ДИЗАЈН : Современ и едноставен, но софистициран, овој ѕид грб полици за складирање може да се користи како поводник багажник, влез полица, крпа за пропелер, шапка багажник, перика управување и многу повеќе.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Димензии : 26.5x3.5x4" (Lx Dx H); пловечки полица е 8" широк и 3.5" длабоко.Ова 4-колче грб бар е дизајниран за да додадете контакт на стилот на вашиот складирање и подигнете вашиот дом оркестарот.ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ : Со лесна-за-разбере инструкции & обезбеди хардвер вклучени ѕидот помеѓу собата може да биде инсталиран со леснотија.Нема собрание потребно.На здрав ѕид-монтирани грб рек обезбедува хоризонтална ред на четири куки за трајни и сигурен простор за складирање.И приложените полица простор е голем плус за прикажување на мали објекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LISHUFANG Креативни Ѕид Декорација Рамка Дневна Соба Ѕид Декорација за Складирање Хексагонална Троседот Складирање

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 7560.24
Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Багажник, Едноставен и Природен Изглед Фан‑во Облик на Ѕидот Виси Дрвени Екранот Агол Полица со Коноп

Тоа може совршено да ги красат дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило, кујна, кафе продавница.Нап

DEN 1240.80
Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лебдечки Полици 3-Слој Полици Гроздобер Складирање Рек Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Публикации Индустриски Правец

Функционална Чување Полиците Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организ

DEN 1077.60
LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIOOBO Геометриски Хексагонални Метал Лебди Полици Селски Дрво Ѕид Екранот Рек Полици Железо Дома Ѕид Декорација

Парична казна човек занает и детално се грижи дизајн го прават здрав и не е лесно да се распадне или да с�

DEN 353.76
Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Полица со Крпа Бар во Собата на 2,Бања Shelving,Селски Лебди Бања Полиците во Текот Тоалет ,Бања Ѕид Организатор

Лесен за Инсталација : дрво чување полиците се супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа h

DEN 551.76