• Неодамнешно
Sidiou Група E27 3 Вати Триаголник Светилки RGB Боја, Менување на Кристална Топка Ефект DJ Диско Светла LED Автоматско Ротирање Фаза Светлина за Партија, Клубови, Барови и До

Sidiou Група E27 3 Вати Триаголник Светилки RGB Боја, Менување на Кристална Топка Ефект DJ Диско Светла LED

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

LED Кристал Светилки Сијалица ротира, Дизајн со E27 завртка капа lampholder.Долг живот до 50.000 часа, Спаси 80% енергија, Излезна моќност : 3 W Сијалица Големина 3.15 во x 6.29 во.Триаголник Светилки Доверливи квалитет за најдобри перформанси, Мулти-Боја се менува цело време автоматски.Овој Триаголник Светилки RGB, бојата се менува, DJ светлина има Црвени, зелени и сини три бои, кои се менуваат.Примена : Бар, КТВ, дома декорација, танц сала, Диско, ballroom, DJ, Клуб, фаза, забава, итн.Можат да работат во рамките на 85-260 V опсег.Примена во затворен тела може да се забрза лумен амортизација и да се скрати светилка живот.Не се погодни за dimmer или електронски прекинувачи или далечински контроли.Овој Триаголник Светилки RGB, бојата се менува, DJ светлина има Црвени, зелени и сини три бои, кои се менуваат.Шарени осветлување што е многу светла и убава на ѕидот или на подот.Висок квалитет, безбедност и сигурност.Долг животен век, одлична стабилност.елегантен изглед.Овој кристал магијата топката може да се ротира автоматски кога се работи, покажува RGB бои на светлината исто како и ефектот на сцената светла, И Тоа е погоден за диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, клуб, забава, итн.Инсталирање или менување на е толку лесно што тоа добива само да ја претвори во допаѓа било која сијалица Нејзината светлина е многу светла и моќен, со Висок квалитет, безбеден и сигурен,Долг работен век, Голема стабилност.Ниска потрошувачка на енергија, Без УВ зраци, животната средина пријателски.Тип : E27. Материјал : Пластика, Метал.Моќност : 3 W.Големина : 3.15 во x 6.29 во.Можат да работат во рамките на 85-260 V опсег.Примена во затворен тела може да се забрза лумен амортизација и да се скрати светилка живот.Не се погодни за dimmer или електронски прекинувачи или далечински контроли.Овој Триаголник Светилки RGB, бојата се менува, DJ светлина има Црвени, зелени и сини три бои, кои се менуваат.Шарени осветлување што е многу светла и убава на ѕидот или на подот.Висок квалитет, безбедност и сигурност.Долг животен век, одлична стабилност.елегантен изглед.Овој кристал магијата топката може да се ротира автоматски кога се работи, покажува RGB бои на светлината исто како и ефектот на сцената светла, И Тоа е погоден за диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, клуб, забава, итн.Инсталирање или менување на е толку лесно што тоа добива само да ја претвори во допаѓа било која сијалица Нејзината светлина е многу светла и моќен, со Висок квалитет, безбеден и сигурен,Долг работен век, Голема стабилност.Ниска потрошувачка на енергија, Без УВ зраци, животната средина пријателски.Тип : E27 Material : Пластични Metal Power : 3 WSize : 3.15 во x 6.29 во.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат