• Неодамнешно
E26 Dimmable LED Сијалица, 4W(40-Вати Еквивалент) Мека Бела 3000K, AIELIT Б11 LED Lumiled Светилки за Бесење Pendant Ѕид Светилка Лустерот, 6-Пакет

E26 Dimmable LED Сијалица, 4W(40-Вати Еквивалент) Мека Бела 3000K, AIELIT Б11 LED Lumiled Светилки за Бесење

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Златна база е совршен допир со некој кој има Лустерот со злато акценти. ✅ Заштеда на енергија & Еко-пријателски : Енергетски ефикасни 4 вати LED светилки да го замени вашиот 40 вати традиционалните светилки за итно спасување над 90% електрична енергија сметка сега!Не-треперење мека бела светлина, и нула груби glares спречува замор на очите и обезбедува удобен, стрес-слободен атмосфера. ✅ Целосно Dimmable : Непречено затемнување 0-100% , погоден за 98% од нежните на пазарот.54 инчи, 4 Вати(40 W Еквивалент), златен E26 медиум база, мека топло бела 3000 K класичен изглед, 25,000 часа живот, помалку топлина, без треперење, не strobe, без бучава и инстант on.Оваа Б11 свеќа сијалица од AIELIT одговара дека бил.6631 Actually, AIELIT е dimmable светилки се погодни за 98% од нежните на пазарот.IPL06, IPI06-1 LZ, БЕЛА БР.Безбеден за вашето семејство и животната средина.AIELIT Б11 LED Сијалица со Вжарено Dimmable : Непречено од 0 до 100% База : Завртка E26 база Номинална Моќност : 4 W (40 W еквивалент) Brightness : 400 lm CRI (Боја Рендерирање Индекс) : 85+ Боја Температура : Мека бела 3000 K животниот век : Просечна 25000 часа Влезен Напон : AC 110 V - 130 V Мулти-Апликација Усвои најновата LED технологија, без отсјај, без треперење, се применуваат нашироко за тавански вентилатор, лустерот, ѕид scones, ограден тела, еквивалентни блескаво светилки, табела/маса светилка, и декоративни осветлување, погоден за сите мали E26 завртка база тела, совршен за ходникот, тремот, foyer, gazebo, патио, ноќната, кујна, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, кафе, бистри, хотели, училишта, музеј, супермаркети, ресторани, ужива добар момент со жив сјај светлината. ✅ 24-Месечен Гарантен : 100% задоволство гаранција со замена или рефундирање за било кој квалитет на прашања.Она што Ќе Добиете за AIELIT 4-Pack 4-Вати C35 dimmable LED светилки со вжарено, нашите грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Лесно да завртка во.Се препорачува Нежните Листа на Компатибилни со LUTRON : S-600, S-600 PR-ПОТ, S-603 PGH-ПОТ, S-600 H-ПОТ, S-10 PH, SCL-153 P-ПОТ, S-600 P-ПОТ, S-600-IV S-603 PH-ПОТ, SCL-153 PH-ПОТ, DV-603 PR, DVWCL-153 PH-ПОТ, DVW-600 PH-ПОТ, DV-603 PH-ПОТ, DV-600 PH-ПОТ, DVCL-153 PH, DV-600 P-ПОТ, DVCL-253 PH, DVCL-153 P-ПОТ, Компатибилен со LEVITON : 6631-LA, СВЕТЛИНА БАДЕМОВО БР.Цел сега и да уживате во удобноста на нашите 2-годишна гаранција.✅ Технички Карактеристики : Б11 LED Lumiled светилки со вжарено, димензии Dxšxv - 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76