• Неодамнешно
Кри 40W Еквивалент дневна светлина (5000K) A19 Dimmable Исклучителни Светлина Квалитетни LED Сијалица (2-Пакет

Кри 40W Еквивалент дневна светлина (5000K) A19 Dimmable Исклучителни Светлина Квалитетни LED Сијалица (2-Пакет

Buyers rating:
DEN 95.76

Количина на стоки

460 Lumens 5000 K излез, идеален за подот/табела светилки, sconces и повеќе.Dimmable за кориснички осветлување. 90+ CRI - за жив, богати и природни бои. 40-вати противвредност и користи 86% помалку енергија отколку стандардните светилки.Додадете на својот почетен е осветлување со овој Кри A19 LED Сијалица.Осветлување обезбедува премиум квалитет во боја, подобрување на вашиот ентериер природен сјај.Можете да ја користите оваа сијалица со целосно ограден тела како подни светилки, табела светилки, sconces, таванот фанови и повеќе.Да се зголеми вашиот осветлување опции, тој нуди dimmable дизајн.За енергетска ефикасност, оваа светлина бара 86% помалку енергија отколку стандардните светилки и користи еквивалент на 40 w.Со способноста да трае до 25,000 часа, тоа сјае светло на вашиот простор за многу години.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат