• Неодамнешно
YDJoo GY8.6 LED Сијалица 10W Керамичка LED Светилки Dimmable Пченка Светилки 80W Халоген Еквивалент Топло Бела 3000K G8 Bi-pin на База AC120V за Под Кабинет Контра Тавански Вентилатор, Свет

YDJoo GY8.6 LED Сијалица 10W Керамичка LED Светилки Dimmable Пченка Светилки 80W Халоген Еквивалент Топло Бела

Buyers rating:
DEN 333.36

Количина на стоки

Висок Квалитет : G8 dimmable led сијалица, направена од керамички и КОМПЈУТЕР со висок квалитет 102pcs 2835 SMD,CRI>80, обезбеди 1000 lumens и 360 насочено светло, Топло Бела 2700 K-3000 K, Dimmable.Заштеда на енергија : 80 W блескаво светилки од 10w LED светилки, зачувајте до 80% на електрична енергија сметка на осветлување.Долг животен век : Го gy8.6 led сијалица за 20,000 часа животен век, намалување на замена на светилки фреквенција,Без УВ или IR, Без Зрачење, Не сина светлина, Керамички дизајн на каросерија со добри топлина дисипација.Лесен за Инсталација : (Г)18mm * (H)57mm (во 0.7*2.24 во).Стандард g8 база добро се вклопува во вашиот обичните g8 халоген светилки.Pls добро проверете ја големината пред да ја купите.Широко се Користи : GY8.6 bi-pin на база сијалица широко се користи за лустерот светла, под контра Осветлување, пак светла, pendant светла, тавански вентилатор, светло, суета светлина, биро светилки, акцентот светлина, итн.Приклучок : G8/G8.6 Bi-pin на База Wattage : 10w Материјал : Керамички+ PC Напон : AC110 V-130 V Dimmable : Да Lumens : 1000lm животниот век : 20,000 H Големина : (Г)18mm * (H)57mm (во 0.7*2.24 во) Боја Температура : Топло Бела 2700k-3000k Еквивалент : 80 W Блескаво сијалица Пакет : 2 Пакет G8 LED Светилки Направени од керамички и КОМПЈУТЕР со висок квалитет 102pcs 2835 SMD,CRI>80, обезбеди 1000 lumens и 360 насочено светло, Топло Бела 2700 K-3000 K, Dimmable. 80 W блескаво светилки од 10w LED светилки, зачувајте до 80% на електрична енергија сметка на осветлување.На gy8.6 led сијалица за 20,000 часа животен век, намалување на замена на светилки фреквенција.Без УВ или IR, Без Зрачење, Не сина светлина, Керамички дизајн на каросерија со добри топлина дисипација.Широко се користи во лустерот светла, пак светла, под кабинет светла, pendant светла, тавански вентилатор, светло, биро светилки, приказ осветлување, акцент и пејсажи осветлување, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат