• Неодамнешно
Aomryom 2W Candelabra LED Сијалица со Вжарено 25W Еквивалент 3000K Топло Бела, E12 База LED Лустерот Светилки, Антички Стил CA11 чисто Стакло Свеќа Светилки, Не-Dimmable, Пакување од 8

Aomryom 2W Candelabra LED Сијалица со Вжарено 25W Еквивалент 3000K Топло Бела, E12 База LED Лустерот Светилки,

Buyers rating:
DEN 381.12

Количина на стоки

✔ Гроздобер LED Candelabra Сијалица : CA11 сијалица со класичен свеќа облик дизајн, e12 candelabra база, лесно да го инсталирате, кои се најчесто одговара за лустери, мали светилки, sconces, таванот фанови и тремот светла. ✔ 360-Степен на Осветленост : Ова доведе candelabra сијалица обезбедува целосна осветленоста на 250 lumens кој има 360 степени зрак агол, кој даде исклучи класичен, throwback изгледа додека емитира топло бела модерна сјај. ✔ Висок Квалитет : Ултра-тенок кристално јасна чаша со висока transmittance, меркур-бесплатно, без УВ, CE, и Ro HS се идентификувате. ✔ Заштеда на енергија : Само троши 2 w, што е еднакво на 25 вати блескаво сијалица.Ќе видите огромен намалување на употребата на енергија ако префрлување на овие LED светилки. ✔ Гаранција : Висок квалитет и вредност за вас да се купи.Ако имате какво било прашање во текот на користење на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние нудиме гаранција 2 години.Тип на производ : LED Candelabra Сијалица E12 2 W 3000 K (Не-Dimmable) Спецификација : База Тип : E12 CRI : >80 Работен Напон : AC 110-130 V Сијалица Облик : CA11 Свеќа Форма Боја Температура : 3000 K (Топло Бела) Светлосен Интензитет : 250 LM Зрак Агол : 360 степени Димензии : Дијаметар 1.37 Инчен x Висина 3.89 Инч.

Карактеристики на стоката

Base Type:
E12
CRI:
>80
Working Voltage:
AC 110-130V
Bulb Shape:
CA11 Candle Shape
Color Temperature:
3000K (Warm White)
Luminous Intensity:
250LM
Beam Angle:
360 Degree
Size:
Diameter 1.37 Inch x Height 3.89 Inch

Купувачи како што сакаат