• Неодамнешно
Philips 60-Вати Еквивалент ST19 Dimmable Гроздобер Стакло Lumiled LED Сијалица

Philips 60-Вати Еквивалент ST19 Dimmable Гроздобер Стакло Lumiled LED Сијалица

Buyers rating:
DEN 287.52

Количина на стоки

Philips Топол Сјај 60 W Еквивалент Мека Бела ST19 Медиум Гроздобер LED Сијалица.Декоративни LED (емитуваат светлина диоди) сијалица потсетува на познатите блескаво светилки од блиско минато.Обезбедува лесна одговара низ вашиот простор колективно.Стакло сијалица се издвојува кога се користи како изјава парче, додавајќи чувство на носталгија на вашиот ентериер.Со топол сјај технологија, светлината емитирана дава топло и пријатно се чувствувам, толку повеќе ќе ви мат.Пакување од 1. Пакувањето може да варираат.Philips Топол Сјај 60 W Еквивалент Мека Бела ST19 Медиум Гроздобер LED Сијалица.Пакување од 1. Декоративни LED (емитуваат светлина диоди) сијалица потсетува на познатите блескаво светилки од блиско минато.Обезбедува лесна одговара низ вашиот простор колективно.Стакло сијалица се издвојува кога се користи како изјава парче, додавајќи чувство на носталгија на вашиот ентериер.Со топол сјај технологија, светлината емитирана дава топло и пријатно се чувствувам, толку повеќе ќе ви мат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76