• Неодамнешно
Lumiled Обоено Стакло LED Сијалица C35, E12 Стандард База 110-130V 3.5 W(25W Еквивалент) Heatless C35 LED Светилки за Домашна Забава, Рекреација Соба,Балкон,Градина,Божиќ Декорација 4 Пак?

Lumiled Обоено Стакло LED Сијалица C35, E12 Стандард База 110-130V 3.5 W(25W Еквивалент) Heatless C35 LED Светилки

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Lumiled LED Светилки : Пакет од 4 Единици E12 LED светилки C35(72.5 мм долго)3.5 W(25 W Еквивалент) 3000 K Топло бела придонесува за одлично расположение осветлување.Тифани Стил Led Светилки Одговара за Многу Видови на Светлина Тела : Свет светилки се вклопува ноќни светилка,табела светилка,таванот тела,ѕид sconces,патот на светлината и перална светлина.детска соба или игра соба светлата.Lumiled Led Светилки Multicolor Дизајн : Секоја сијалица има обоено стакло бои во различни места што секој сијалица сосема уникатна со поставување на бои.Lumiled Стакло Свет LED Светло Лента Светилки за Домашна Декорација : боја која е произведена е мека, надвор од фокусот,боите се видливи на ѕидовите и таванот околу тела,обезбедува топол сјај за нашата дневна соба.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН и БЕЗБЕДЕН за УПОТРЕБА : Максимум 150 lumens Топло светлината 3.5 W. потрошувачка на енергија трошоци можат речиси да се игнорираат.Флеш бесплатно ,Без топлински прашање, тоа е безбедно да се користи.VALUCKY на производи посебно во производ на G4,G8,G9,GU10,MR11,E12,E14,Б15,MR16,E17,R7 S&E26 LED светилки, отворено осветлување : велосипед фарови,Велосипед фарови, taillights, мали апарати за домаќинство фарови, работа светла, кампување светла, комарец убијци, декоративни светилки, отворено украсни светилки, градина светла, Расте светла,улични светла, рефлектори, музика, светло, итн.Нашите обоени светилки се сите рачно изработени, и colorant е рамномерно обложени со четка.Можете да ги користите за страните, или дома, обоени светилки веднаш емитуваат шарени светилки, така што вашиот живот е полн со романтична атмосфера, и животот е полн со возбуда!.Пакетот вклучува : 2 * C35 3.5 W Светлината LED Светилки.Уметност дизајн доаѓа од животот, уживаат во животот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76
Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6

На Philips 429126 е 19watt, E26 база, 3000 K, 50,000 просечен живот, PAR38nbsp;LED еден opticnbsp;светилка.nbsp;се одликува со супериоре�

DEN 222.00