• Неодамнешно
Чудо LED Најсветлиот 60W Замена, 12W A19 Домаќинство Пари Saver Крушка, Мека Бела, 5-Pack (604852)

Чудо LED Најсветлиот 60W Замена, 12W A19 Домаќинство Пари Saver Крушка, Мека Бела, 5-Pack (604852)

Buyers rating:
-32 % DEN 492.00
DEN 718.80

Количина на стоки

Afe речиси слободна енергија технологија значи повеќе од светлината, животниот век и ефикасност за долар.Класичен Lumiled стил - ова е како сијалица треба да се погледне.Мулти-pack заштеди во однос на другите светилки.Овие Панели се заменува 99% од сите мали апарати за домаќинство светилки вклучувајќи фанови, гаражи, сезонски тремови секоја редовна нас тела.Произведува практично нема топлина.Конечно ДОВЕДЕ замена на сијалица која живее до очекувањата!Преферирана сијалица произведени за професионални electricians и трговци.Ова е Најсветлиот Мека Бела LED замена за 60 W блескаво на пазарот денес!Пие САМО 12 WATTS на енергија и емитуваат целосна светлина на 60 W блескаво светилки.ETL Заверена значи квалитет и безбедност за вашиот дом!Оваа Мека Бела Сијалица заменува 60 Вати, а потоа некои тоа е добивање на повеќе светлина за вашите пари!Со овој 5-Pack вашите заштеди се размножуваат!Оваа неверојатна долг живот на производот се очекува да се кандидира 20 X подолго од блескаво светилки. 3000 Kelvin Боја Температура за Мека, Префинета светлина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76