• Неодамнешно
KAKEMONO Зелена 9W LED Светилки A19 (75Watt Еквивалент), E26 Медиум База Тремот Светлина 120V за ноќта на Вештерките Декорација на Одмор Партија, Не-Dimmable, Пакет од 3

KAKEMONO Зелена 9W LED Светилки A19 (75Watt Еквивалент), E26 Медиум База Тремот Светлина 120V за ноќта на Вештерките

Buyers rating:
DEN 916.80

Количина на стоки

【Се создаде магичен мистериозен мирна атмосфера】520-525nm бранова должина емитуваат богата, многу заситени, длабоко-интензивна зелена светлина,совршен за патио тремот светлина, партии, празници, акцент и декоративни осветлување. 【Имате Повеќе Избори】лесно може да се купат 9 W црвена/ зелена/ блу/ жолтиот килибар/ розова/ виолетова УВ црна led светилки во Le Meng Продавница. 【Лесна Инсталација】Стандард A19 форма со E26/E27 медиум завртка база овозможува да завртка во сите средни завртка база тела директно. 【2-годишна Гаранција】Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти со 100% задоволство со нашите производи и услуги, ако имате било какви проблеми со користење на овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗОШТО LED?Намалување на вашата електрична сметка, и ќе заштедат пари Помогне во зачувувањето на животната средина преку намалување на јаглерод стапало Нова технологија овозможува зголемен животен век во споредба со помалку ефикасни блескаво KAKEMONO A19 домаќинство сијалица може да се користи во табела и подни светилки, pendant тела и таванот тела.Персонализирајте го вашиот дом со стилски амбиент осветлување.KAKEMONO Led боја сијалица серија е дизајнирана да работи убаво и ефикасно во општа намена апликации се најде во текот на дом, канцеларија, и warehouse.By понудата на овие производи како висок квалитет сепак чини-конкурентни опција, ние сме во состојба да обезбеди енергија-smart LED производи што треба.Спецификација Напон : AC 100-240 V W : 9 W Блескаво светилка Еквивалент : 60 W 75 Watts База Тип : E26/ E27 Боја : Зелена CRI : >85 Ra Видите Агол : 180 Степени животен век : >30000hours Дијаметар : 2.36 инчен/60mm Висина : 4.72 инчен/112mm Пакет се Вклучени : 3 x 9 w KAKEMONO Зелена Боја A19 Led Сијалица.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76