• Неодамнешно
Dimmable 2W G6.35 GY6.35, T3 T4 Сијалица Bi-Pin S1911 AC10-24V/DC10-30V JC Тип LED Сијалица 5 Пакет за Маса Светилка Акцент Лустерот Светлина Пејсажи Осветлување (бел ден Вајт)

Dimmable 2W G6.35 GY6.35, T3 T4 Сијалица Bi-Pin S1911 AC10-24V/DC10-30V JC Тип LED Сијалица 5 Пакет за Маса

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

【Компатибилен со AC и DC 12 V 12 V】Пониска Потрошувачка и Повисока Осветленост, го Замени 20 Вати халоген сијалица со 2 W GY6.35 LED, спаси 90% на електрична енергија сметка на осветлување.(Ве молиме имајте на ум ова е низок напон LED сијалица.Бидете сигурни дека сте со користење на соодветен трансформатор.). 【Високото Дизајн Стандарди】S1911 GY6.35 сијалица може да работи и во рамките на опсег од AC10-24 V/DC10-30 V.Користи подобро електронски компоненти од обичните 12 V GY6.35 светилки да работат поефикасно и stably,ова им помага на gy6.35 сијалица уживате во долг живот време (30,000 часот). 【Еко-Пријателски】Висока transmittance силиконска маска,ефикасно го намалуваат светлината слабеењето.Без УВ или IR зрачење, ниска топлина, високо ефикасно работење.Уверение со CE, и Ro HS. ✔BI-PIN GY6.35 База : едноставен за Инсталација, Идеален за акцент светла,motorhome,под кабинет светла,лустери,пејсажи осветлување,таванот светлина, песна осветлување,ѕид месеци sconces,RV,морски чамци,јахти и сл. 【Доверба Гаранција】24 часа стареење тест за да се обезбеди секој производ ќе примите може да функционира совршено.90 дена непроблематична пари назад и 24 месеци гаранција,само со цел доверба!. 1.Ве молиме проверете ја големината внимателно да се види дали нејзината големина се вклопува во вашите тела. 2.Ве молиме исклучете го уредот пред замена на GY6.35 led сијалица. 3.Кога ќе го исклучите LED светилки, таму можеби остане трошка светлина, која е честа појава, и не влијае на користењето. 4.Becuice се фокусираат на квалитетот на производите и клиентите се доживее сите на време.Ако какво било сомневање за инсталација или употреба на овој производ, ве молиме слободно да се директно кажете ни преку е-маил и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 5.Оваа сијалица користи за СТАБИЛНА AC10-24 V/DC10-30 V осветлување апаратот, ве молиме да НЕ го користи за 120 VOLTS.

Карактеристики на стоката

Diameter:
0.59 inches

Купувачи како што сакаат

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6

На Philips 429126 е 19watt, E26 база, 3000 K, 50,000 просечен живот, PAR38nbsp;LED еден opticnbsp;светилка.nbsp;се одликува со супериоре�

DEN 222.00