• Неодамнешно
Дневните LED Сијалица Dimmable, 4W(40-Вати Еквивалент), Светла Бела 5000K, AIELIT Б11 LED E26 Светилки за Бесење Pendant Ѕид Светилка Лустерот, 3-Пакет

Дневните LED Сијалица Dimmable, 4W(40-Вати Еквивалент), Светла Бела 5000K, AIELIT Б11 LED E26 Светилки за Бесење

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Ние секогаш сме во потрага за Lumiled led светилки dimmable со треперење бесплатно, особено оние кои се чини дека за да понуди подобар начин на комбинирање Јасно брилијантен светлина со издржливост, флексибилност и функционалноста, потребни за лустери, ѕид sconces, pendant осветлување или домашна декорација.Кутијата содржи 4-Вати Dimmable LED сијалица, 3-Пакет.Ние ќе процес и одговори во рок од 12 часа.6631 Actually, AIELIT е dimmable светилки се погодни за 98% од нежните на пазарот. ✅ Директна Замена : E26 LED светилки да го замени блескаво, халоген, и CFL светилки, идеален за употреба во секоја соба во вашиот дом, било која апликација, почнувајќи од станбени, мало, хотели, музеи, уметнички студија, училишта, и совршена светлина за лустерот, ѕид sconces, pendant светла, тавански вентилатор, суета, табела/кат/маса светилка, и декоративна апликација со E26 сијалица база.6672, 603-6631-А, БЕЛА БР.AIELIT Б11 LED Сијалица со Вжарено Dimmable : Непречено од 0 до 100% База : Завртка E26 медиум база Номинална Моќност : 4 W (40 W еквивалент) Brightness : 400 lm CRI (Боја Рендерирање Индекс) : 85+ Боја Температура : Светла бела 5000 K животниот век : Просечна 25000 часа Влезен Напон : AC 110 V - 130 V Мулти-Апликација Усвои најновата LED технологија, без отсјај, без треперење, се применуваат нашироко за тавански вентилатор, лустерот, ѕид scones, ограден тела, еквивалентни блескаво светилки, табела/маса светилка, и декоративни осветлување, погоден за сите мали E26 завртка база тела, совршен за ходникот, тремот, foyer, gazebo, патио, ноќната, кујна, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, кафе, бистри, хотели, училишта, музеј, супермаркети, ресторани, ужива добар момент со жив сјај светлината.Се препорачува Нежните List Compatible со LUTRON : S-600, S-600 PR-ПОТ, S-603 PGH-ПОТ, S-600 H-ПОТ, S-10 PH, SCL-153 P-ПОТ, S-600 P-ПОТ, S-600-IV S-603 PH-ПОТ, SCL-153 PH-ПОТ, DV-603 PR, DVWCL-153 PH-ПОТ, DVW-600 PH-ПОТ, DV-603 PH-ПОТ, DV-600 PH-ПОТ, DVCL-153 PH, DV-600 P-ПОТ, DVCL-253 PH, DVCL-153 P-WH-3 Compatible со LEVITON : 6631-LA, СВЕТЛИНА БАДЕМОВО БР.Она што Ќе Добиете за AIELIT 3-Pack 4-Вати C35 dimmable LED светилки со вжарено, нашите грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите. ✅ 24-Месечен Гарантен : 100% задоволство гаранција со замена или рефундирање за било кој квалитет на прашања.Безбеден за вашето семејство и животната средина.Златна база е совршен допир со некој кој има Лустерот со злато акценти.Забелешка : Било кој квалитет на прашања или ви се потребни упатства, pls ни е-мејл.Лесно да завртка во.IPL06, IPI06-1 LZ, БЕЛА БР.Цел сега и да уживате во удобноста на нашите 2-годишна гаранција. ✅ Заштеда на енергија & Еко-пријателски : Енергетски ефикасни 4 вати LED светилки да го замени вашиот 40 вати традиционалните светилки за итно спасување над 90% електрична енергија сметка сега!Не-треперење светла бела светлина и нула груби glares спречува замор на очите и обезбедува удобен, стрес-слободен атмосфера.54 инчи, 4 Вати(40 W Еквивалент), златен E26 медиум база, 5000 K дневна светлина изгледа, 25,000 часа живот, помалку топлина, без треперење, не strobe, без бучава и инстант on.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат