• Неодамнешно
KAKEMONO Црвено 9W LED Светилки A19 (75Watt Еквивалент), E26 Медиум База Тремот Светлина 120V за ноќта на Вештерките Декорација на Одмор Партија, Не-Dimmable, Пакет од 3

KAKEMONO Црвено 9W LED Светилки A19 (75Watt Еквивалент), E26 Медиум База Тремот Светлина 120V за ноќта на Вештерките

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Се создаде магичен мистериозен мирна атмосфера】620-625nm бранова должина емитуваат богата, многу заситени, длабоко-интензивна црвена светлина,совршен за патио тремот светлина, партии, празници, акцент и декоративни осветлување. 【Добро за Спиење】 Црвена светлина, може да се користи за да се блокира сина светлина да им помогне на ублажување на несоница и над-стимулација.Го вклучите светлото во текот на ноќта, без повреда на ноќ визија и не влијаат на способноста да се врати спие. 【Лесна Инсталација】Стандард A19 форма со E26/E27 медиум завртка база овозможува да завртка во сите средни завртка база тела директно.Лесно може да се купат 9 W црвена/ зелена/ блу/ жолтиот килибар/ розова/ виолетова УВ црна led светилки во Le Meng Продавница. 【2-годишна Гаранција】Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти со 100% задоволство со нашите производи и услуги, ако имате било какви проблеми со користење на овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗОШТО LED?Намалување на вашата електрична сметка, и ќе заштедат пари Помогне во зачувувањето на животната средина преку намалување на јаглерод стапало Нова технологија овозможува зголемен животен век во споредба со помалку ефикасни блескаво KAKEMONO LED A19 домаќинство сијалица може да се користи во табела и подни светилки, pendant тела и таванот тела.Персонализирајте го вашиот дом со стилски амбиент осветлување.KAKEMONO Led боја сијалица серија е дизајнирана да работи убаво и ефикасно во општа намена апликации се најде во текот на дом, канцеларија, и warehouse.By понудата на овие производи како висок квалитет сепак чини-конкурентни опција, ние сме во состојба да обезбеди енергија-smart LED производи што треба.Спецификација Напон : AC 100-240 V W : 9 W Блескаво светилка Еквивалент : 60 W 75 Watts База Тип : E26/ E27 Боја : Red CRI : >83 Ra Видите Агол : 180 Степени животен век : >35000hours Дијаметар : 2.36 инчен/60mm Висина : 4.72 инчен/112mm Пакет се Вклучени : 3 x 9 w KAKEMONO Црвена Боја A19 Led Сијалица.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6

На Philips 429126 е 19watt, E26 база, 3000 K, 50,000 просечен живот, PAR38nbsp;LED еден opticnbsp;светилка.nbsp;се одликува со супериоре�

DEN 222.00
Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76