• Неодамнешно
Mansa Осветлување, T10/T30 LED Сијалица (Цевка Форма), 2 Пакет, 200 Lumens, 2 W, дневна светлина Бела (6000K), Dimmable, 25W Еквивалент

Mansa Осветлување, T10/T30 LED Сијалица (Цевка Форма), 2 Пакет, 200 Lumens, 2 W, дневна светлина Бела (6000K),

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

2 Пакет, 200 Lumens, T10/T30 Цевка Стил Крушка, 2 W, дневна светлина Бела (6000 K), Dimmable, 25 Вати Противвредност.На сијалицата база е медиум (E26).Овие светилки се 115mm (4.5 во) долго и 30мм (1.2 во) широк.Еден КОЧАН LED филамент се користи во оваа сијалица која дава на сијалицата изгледаат и се чувствуваат на стандарден блескаво сијалица.Бидејќи LED светилки бара струење за ладење оваа сијалица не е препорачливо за целосно ограден тела кои ги ограничуваат струење.Оваа сијалица има 360 степени зрак агол избегнува directional light проблемите се најде во повеќе евтини LED светилки кои содржат појавија монтирани LED елементи.T10 и T30 се еквивалентни сијалица стилови.T10 е англиски единици.T30 е метрички единици.Mansa Осветлување, T10/T30 LED Сијалица (Цевка Форма), 2 Пакет, 200 Lumens, 2 W, дневна светлина Бела (6000 K), Dimmable, 25 W Еквивалент 2 Пакет, 200 Lumens, T10/T30 Цевка Стил Крушка, 2 W, дневна светлина Бела (6000 K), Dimmable, 25 Вати Еквивалент T10 и T30 се еквивалентни сијалица стилови.T10 е англиски единици.T30 е метрички единици.На сијалицата база е медиум (E26).Овие светилки се 115mm (4.5 во) долго и 30мм (1.2 во) широк.Еден КОЧАН LED филамент се користи во оваа сијалица која дава на сијалицата изгледаат и се чувствуваат на стандарден блескаво сијалица.Бидејќи LED светилки бара струење за ладење оваа сијалица не е препорачливо за целосно ограден тела кои ги ограничуваат струење.Оваа сијалица има 360 степени зрак агол избегнува directional light проблемите се најде во повеќе евтини LED светилки кои содржат појавија монтирани LED елементи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат