• Неодамнешно
Sunbeam 16903 3.8 W LED Филамент Мека Бела 3000K 40 W Противвредност, 25000 Часа, 350 Lumens, Средни База, G25 Сијалица 6-Пакет

Sunbeam 16903 3.8 W LED Филамент Мека Бела 3000K 40 W Противвредност, 25000 Часа, 350 Lumens, Средни База, G25

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

ДОЛГ ЖИВОТ : Со животен век од 25000 часа на сијалицата ќе трае над 23 години (врз основа на 3 часа на употреба секој ден).ИНСТАНТ ОСВЕТЛЕНОСТ : Обезбедува 350 lumens на светлината веднаш, без чекање време да се загрее да полна осветленост.МЕКА БЕЛА : Нашите LED светилки имаат боја температура од 3000 kelvin, која произведува Мека Бела Боја.Оваа сијалица е совршен за вашата песна осветлување, вдлабнати downlights и осветлување на екранот апликации.ПЛАЌА ЗА СЕБЕ : Оваа LED сијалица користи само 3 watts на енергија, дава еквивалент светлината на 40 W блескаво затоа заштеда до $140.22 текот на животниот век на сијалицата (врз основа на 3 часа/ден, 11 центи/k Wh, може да се разликуваат во зависност од стапки и употреба).Оваа Сијалица Не е Dimmable. 6-pack G25 40 W-equiv, 120 V, 80 CRI, 3000 K не-dim, 380 LM чисто СТАКЛО, погоден за дадените тела, 25 K час живот, во боја кутија без прозорец (8 ЕДИНИЦИ ВО MC).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (429126) 19PAR38/F363000DIMAFRO6/1 LED, Случај на 6

На Philips 429126 е 19watt, E26 база, 3000 K, 50,000 просечен живот, PAR38nbsp;LED еден opticnbsp;светилка.nbsp;се одликува со супериоре�

DEN 222.00
Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Филипс (432617) 7MR16/F244000DIMAF10/1 LED , Случај на 10

На Philips 432617 е 7watt, GU5.3 база, 4000 K,nbsp;MR16nbsp;LED dimmable светилка со Air Flux технологија.nbsp;Тие се обезбеди амбиентална

DEN 875.76