• Неодамнешно
WD165 0.5 X Цел Леќа Широко Поле Микроскоп Леќа Зголемување Микроскоп Оптичка Леќа за Лабораторија

WD165 0.5 X Цел Леќа Широко Поле Микроскоп Леќа Зголемување Микроскоп Оптичка Леќа за Лабораторија

Buyers rating:
DEN 522.96

Количина на стоки

ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : Прикажување на зголемена цел леќа е поудобно, леќата нема да биде corroded или замаглена, и услугата животот е долга.СЛИКИ ЈАСНО : Голема приврзаност цел леќа има висока светлина, висок индекс на рефракција и слики е посветла и појасна.ИЗДРЖЛИВИ : Оптичко стакло леќи изработени од високо квалитетни алуминиумски легури + оптичко стакло материјал, не е лесно да се оштети и издржливи, тоа е добар микроскоп додаток.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Микроскоп цел леќа огледало тело има добра изработка и обезбедување на квалитет, така што може да се користат со доверба.ШИРОКА УПОТРЕБА : 0.5 X цел леќа стандарден интерфејс, сите микроскопа со истиот отворот може да се користи, може да ви донесе повеќе погодност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 566.16