• Неодамнешно
Vee Навистина 1400-010XBAO 10x Achromatic (Din) Објективни, 0.25 Нумерички Отвор, 8 mm Работа на Далечина, 160 mm Фокусна Должина

Vee Навистина 1400-010XBAO 10x Achromatic (Din) Објективни, 0.25 Нумерички Отвор, 8 mm Работа на Далечина, 160

Buyers rating:
DEN 1444.80

Количина на стоки

10 X Achromatic (DIN) Цел. 0.25 Нумерички Отвор. 8 mm Работат на Далечина. 160 mm Фокусна Должина.Се користи со Претходница 1300 BR и 1400 е Серија Микроскопа. 10 X Achromatic (DIN) Цел.Се користи со Претходница 1300 BR и 1400 е Серија Микроскопа. 0.25 Нумерички Отвор, 8 mm Работа на Далечина, 160 mm Фокусна Должина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 566.16
Walimex Про 650-1300/8-16 dslr фото T2 Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Walimex Про 650-1300/8-16 dslr фото T2 Бела

со T2 адаптер погоден за сите SLR, супер Telezoom со T2 конекција, идеален за животно фотографија, најблиските, ф

DEN 679.20