• Неодамнешно
Мајко 4X-10X-40X-100X Четири Achromatic Цел Леќа Сет

Мајко 4X-10X-40X-100X Четири Achromatic Цел Леќа Сет

Buyers rating:
DEN 1440.00

Количина на стоки

Achromatic боја корекција - 0.17 mm покрие лизга дебелина - ДИН стандард - 20mm RMS-нишка за монтажа големина - 160mm цевка должина.Ова е сет на четири achromatic цел леќи за DIN-стандард микроскопа.Компатибилен со RMS -тема nosepieces, и 160mm цевка должина finite-коњугат микроскопа.Комплет вклучува најчестите magnifications за биолошки апликации, вклучувајќи : 4 X, 10 X, 40 X, и 100 X.Карактеристики & Спецификации : - Achromatic боја корекција - 0.17 mm покрие лизга дебелина - ДИН стандард - 20mm RMS-нишка за монтажа големина - 160mm цевка должина на Содржината : - 4 X NA 0.10 - 10 X NA 0.25 - 40 X NA 0.65 - 100 X NA 1.25 масло-потопување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Walimex Про 650-1300/8-16 dslr фото T2 Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Walimex Про 650-1300/8-16 dslr фото T2 Бела

со T2 адаптер погоден за сите SLR, супер Telezoom со T2 конекција, идеален за животно фотографија, најблиските, ф

DEN 679.20
iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 758.16