• Неодамнешно
Аптека Производи Пилула, Медицина, Витамин Контејнер & Шишенцето, 60 Dram Меморија, Дете-Отпорни Капа, Случај на 70

Аптека Производи Пилула, Медицина, Витамин Контејнер & Шишенцето, 60 Dram Меморија, Дете-Отпорни Капа, Случај

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

60 DRAM КАПАЦИТЕТ.ДЕТЕ-ОТПОРНИ : Квалитет инженерните капа ги заштитува децата од отворање на капакот.ВКЛУЧУВА : 70 ампули.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Квалитет на дизајн, Изградени да издржат повторна употреба.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Аптека Производи помага во решавање на проблеми и да работи за подобрување на здравје и здравствените исходи.На Ezy Доза push & пак ампули се одлични за издавање и складирање на цврстиот лекови.Притисни и да се сврти капа спречува случајно отворање и одлевање.За нашата компанија : основана во 1975 година аптека производи е глобален лидер во потрошувачки Wellness производи.Ние помогне за подобрување на здравјето и благосостојба на потрошувачите преку нашите мало производни линии и понатаму да ги поддржуваат со иновативни алатки за фармацевти и пациенти тие им служат.Нашиот производ иновации, решавање на проблеми и да работи за подобрување на Здравје и здравствените исходи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пилула Менаџер Патна Торба Случај Празните за Медицина Медитација Таблета Рецепт Витамини Неделно Шише Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пилула Менаџер Патна Торба Случај Празните за Медицина Медитација Таблета Рецепт Витамини Неделно Шише Складирање

Висококвалитетни материјалинаправени од Оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен и издржливи; медицин

DEN 352.32
Неделен Пилула Организатор 3 Пати На Ден, Преносни Патување Таблета Кутија 7 Ден со Голема Прашина-Доказ Прегради,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Неделен Пилула Организатор 3 Пати На Ден, Преносни Патување Таблета Кутија 7 Ден со Голема Прашина-Доказ Прегради,

Следете го ВАШИОТ ЛЕКОВИ — Пилула сад (наутро, напладне и навечер) ги сортирате вашите таблети, 3 пати на

DEN 167.76
Богатство Гуруа Преносни Пилула Смена Лекови Таблета Попер Фармацевт Патување Медицина Алатка За Личното Здравје
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Богатство Гуруа Преносни Пилула Смена Лекови Таблета Попер Фармацевт Патување Медицина Алатка За Личното Здравје

Зачувајте ги вашите болки во рацете и поп од вашите апчиња со леснотија кога го користите овој лек табле

DEN 2265.60
Conterra Med Про XL Лекови Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Conterra Med Про XL Лекови Организатор

Големиот брат да Conterra е MedPro лекови за полнење.Отстранлив zippered складирање оддел.Lockable област за контролир

DEN 5740.80
7-Ден Пилула Организатор (Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

7-Ден Пилула Организатор (Зелен)

Ова е седум ден пилула организаторот.Секој ден е се јасно означени недела до сабота во големи букви на в

DEN 95.76