• Неодамнешно
e-Пилула Глас - Заклучува Автоматски Пилула Фармацевт - Потсетува со Пријателски Глас

e-Пилула Глас - Заклучува Автоматски Пилула Фармацевт - Потсетува со Пријателски Глас

Buyers rating:
DEN 5998.80

Количина на стоки

НИКОГАШ не ЗАБОРАВАЈТЕ ИЛИ ДВОЈНА ДОЗА : Ова се заклучува автоматски пилула фармацевт им овозможува на пациентите да се точни лекови на точно време, значително подобрување на лекови почитување.Без месечна претплата.ИДЕАЛЕН ЗА : Ова фармацевт е одлична за пациентите кои сакаат да живеат самостојно или живеат во помошно живеење објект.Тоа исто така бенефиции старателите кои сакаат решение, што обезбедува лесен и прецизен начин за своите најблиски, да се сеќавам на нивните лекови.КАРАКТЕРИСТИКИ : Копчето заклучи капак, до 6 дневни аларми со пријателски глас за известување "е време за вашиот лекови" и трепкачки светла, AC напојува со 2 месеци од резервната батерија, ниско ниво на батеријата предупредување.ЗАВРШИ ЛЕКОВИ УПРАВУВАЊЕ : Заклучува автоматски пилула фармацевт, 28-оддел лекови послужавник, пополнување водичи и 2 клучеви.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ : Нашата директна линија е ограден со секоја цел.Во случај имате било каков проблем со вашиот e-пилула производ, само повик или мејл на нашиот тим во Бостон и ќе направиме сé што е во право.Сите наши производи се со 30-дневниот гаранција за парите назад и 1-годишна гаранција.ЗА НАС : e-пилула Лекови Потсетници се наоѓа во здравствениот центар на Бостон Масачусетс и е обезбедување на лекови придржување решенија од 1999 година. 1 e-пилула Глас w/ Фах. 1 Доза Образец Сет. 2 Клучеви.Кабелот за напојување и АА Батерии за 60 Ден Батеријата Копија.Отстранлив 28 Оддел Послужавник.Секој Оддел Има 24 Аспирин-големина на Апчиња. Од 1 до 6 Аларми - Потсетува со Пријателски Глас.Lockable - 2 Копчиња Вклучени.Спаси парите и грижите, преку избегнување на болница поради рецепт не-почитување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пилула Менаџер Патна Торба Случај Празните за Медицина Медитација Таблета Рецепт Витамини Неделно Шише Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пилула Менаџер Патна Торба Случај Празните за Медицина Медитација Таблета Рецепт Витамини Неделно Шише Складирање

Висококвалитетни материјалинаправени од Оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен и издржливи; медицин�

DEN 352.32
Conterra Med Про XL Лекови Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Conterra Med Про XL Лекови Организатор

Големиот брат да Conterra е MedPro лекови за полнење.Отстранлив zippered складирање оддел.Lockable област за контролир

DEN 5740.80
Неделен Пилула Организатор 2 Пати на Ден, 7 Ден Големи Прегради Патуваат Секојдневно Медицина Случај Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Неделен Пилула Организатор 2 Пати на Ден, 7 Ден Големи Прегради Патуваат Секојдневно Медицина Случај Складирање

НЕДЕЛЕН АПЧИЊА ПОТСЕТНИК СОДРЖИ 7 ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРЕГРАДИ Голем капацитет доволно за да продавница до 42 �

DEN 239.76
Богатство Гуруа Преносни Пилула Смена Лекови Таблета Попер Фармацевт Патување Медицина Алатка За Личното Здравје
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Богатство Гуруа Преносни Пилула Смена Лекови Таблета Попер Фармацевт Патување Медицина Алатка За Личното Здравје

Зачувајте ги вашите болки во рацете и поп од вашите апчиња со леснотија кога го користите овој лек табле

DEN 2265.60
7-Ден Пилула Организатор (Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

7-Ден Пилула Организатор (Зелен)

Ова е седум ден пилула организаторот.Секој ден е се јасно означени недела до сабота во големи букви на в�

DEN 95.76
Неделен Пилула Организатор 3 Пати На Ден, Преносни Патување Таблета Кутија 7 Ден со Голема Прашина-Доказ Прегради,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Неделен Пилула Организатор 3 Пати На Ден, Преносни Патување Таблета Кутија 7 Ден со Голема Прашина-Доказ Прегради,

Следете го ВАШИОТ ЛЕКОВИ — Пилула сад (наутро, напладне и навечер) ги сортирате вашите таблети, 3 пати на

DEN 167.76