• Неодамнешно
PULABO Убаво Design1.5 Метри Мека Лента Мерка се Прилагоди е Шарени Лента Тело Мерење Владетел Шиење Алатка со Snap сврзувачки елементи Преносни и Корисни

PULABO Убаво Design1.5 Метри Мека Лента Мерка се Прилагоди е Шарени Лента Тело Мерење Владетел Шиење Алатка

Buyers rating:
DEN 542.40

Количина на стоки

Dual двострано : точно печатени во двете инчи и сантиметри, dual еднострани, и мерење на опсег е 60 инчи/ 150 см, може да се добијат мерења според вашите барања.Оваа флексибилна лента мерка е совршен за мерење криви или рамни површини.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Може да ви даде точни мерења, погоден за seamstress, еден crafter, а quilter или кој само треба флексибилна мерење лента.PULABO Убаво Design1.5 Метри Мека Лента Мерка се Прилагоди е Шарени Лента Тело Мерење Владетел Шиење Алатка со Snap сврзувачки елементи Преносни и Корисни. 1.5 Метар Мека Лента Мерка се Прилагоди е Шарени Лента Тело Мерење Владетел Шиење Алатка со Snap сврзувачки елементи Преносни и Useful If имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 ПАРЧИЊА Флексибилни Мека Владетел Тело Мерење Лента Владетел Облека Владетел Идеален за Шиење Прилагоди Шивачка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА Флексибилни Мека Владетел Тело Мерење Лента Владетел Облека Владетел Идеален за Шиење Прилагоди Шивачка

Боја : Сина.Материјал : Пластични+Нерѓосувачки Челик+Памук Конец.Карактеристики на платно владетели се

DEN 1490.40
RQBHD Челична Лента Мерка Долго Челична Лента Мерка 30/50/100 Дома Декорација Челична Лента Мерка Удобен и Практичен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

RQBHD Челична Лента Мерка Долго Челична Лента Мерка 30/50/100 Дома Декорација Челична Лента Мерка Удобен и Практичен

Несјајна текстура на лента мерка го прави тоа многу може да се чита 1 Отпорност на ABS домување за шок апсо

DEN 1264.80
Добиток Мерење Алатка, Безбедно Животинско Тежина Лента Добиток Лента Cattles Тежина Мерењето на Лента, Не‑токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Добиток Мерење Алатка, Безбедно Животинско Тежина Лента Добиток Лента Cattles Тежина Мерењето на Лента, Не‑токсични

100% СОСЕМА НОВ : Телото Лента Мерка е 100% сосема нов и висок квалитет.ПОГОДЕН ЗА : На Cattles Тежина Мерење на Л

DEN 297.36
Лента Мерка 79 инчи/2m Мека СТП Двојна Мерење Автоматско Шиење Лента, за Навремено, Занает Мерење, Телото Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Мерка 79 инчи/2m Мека СТП Двојна Мерење Автоматско Шиење Лента, за Навремено, Занает Мерење, Телото Ткаенина

【Двострано Скала】На двострано скала може да биде до 79 инчи (200 cm) долго.Дури и ако тоа е користена подолг

DEN 95.76
Лента Мерка 27 Нога (Пакување од 1) HT10026
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Мерка 27 Нога (Пакување од 1) HT10026

Две алатки во една, мерки и фракционо и метрички должини.Корисникот пријателски сечилото е најлон облож

DEN 171.36
Телото Лента Мерка Двојна Скала Лента Мерка Тело Мерење Лента Стигнале Лента Мерка за Тело Мерење Владетел(Црна,60inch)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Телото Лента Мерка Двојна Скала Лента Мерка Тело Мерење Лента Стигнале Лента Мерка за Тело Мерење Владетел(Црна,60inch)

【Мека Тело Лента Мерка】:На лента мерка со преносни рака пластични случај надвор, внатре лента мерка н

DEN 268.56
Roughneck Лента Мерка 8M / 26Ft 25мм Сечилото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Roughneck Лента Мерка 8M / 26Ft 25мм Сечилото

Производителот гаранција може да не се применува.Гума школка.Челик сечилото.Мазна акција операција.Мет

DEN 484.80