• Неодамнешно
Whaline 650 Шанса Стапови Восок Ленти за Полнење Вклучувајќи 350Pcs 3 Стилови Восок Spatulas Дрвени Восок Апликатори и 300Pcs Не-Плетени Шанса Ленти за Телото на Лицето Веѓа Отстр?

Whaline 650 Шанса Стапови Восок Ленти за Полнење Вклучувајќи 350Pcs 3 Стилови Восок Spatulas Дрвени Восок Апликатори

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

ПАКЕТОТ ДОАЃА СО - 350pcs шанса стапови во 3 големини, 50 голема шанса стапови, 2 пакети медиум шанса стапови (50pcs секој пакет) и 2 пакети мала шанса стапчиња со овална и нормално главата (100pcs секој пакет); 300pcs бела восок ленти, вклучувајќи 100pcs големи восок ленти и 2 мали пакети восок ленти (100pcs секој пакет).Различни типови на восок ленти и шанса стапчиња, и големо количество се погодни за различни луѓе.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - шанса стапови е направен од светло жолта бреза дрво, неговите рамна и мазна површина ќе не боли вашата кожа, и не-плетени восок ленти е мека и удобна, давајќи им на вашите извонредно искуство.ГОЛЕМИНА PAPRAMETER - должината на мала шанса стапови : 3.5", на среден шанса стапови : 4.5", на голема шанса стапови : 5.9"; големите восок ленти : 7.9" x 2.8"; мал восок ленти : 1.2" x 2.8".ПОГОДЕН ЗА Лицето за нега, отстранување на вашиот фацијални влакна, како што се веѓа и носот; Тело за грижа, отстранување на мали или приватни области на вашето тело.Тоа е прилично лесен и удобен за употреба пред шоу, плажа партија или дури и пред посетата на некој пријател.Најава - Помлад, луѓе со проблеми со кожата, и луѓе со тендерот или чувствителна кожа не се погодни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат