• Неодамнешно
MingrXieh Бебешка Pushchair,Лесни Шетач за Полулегнал, Една Рака Виткање на Четири Тркала Шок Апсорбер, Пет Точки за сигурносен Појас, со Awning, Шопинг Кошница (Боја : A)

MingrXieh Бебешка Pushchair,Лесни Шетач за Полулегнал, Една Рака Виткање на Четири Тркала Шок Апсорбер, Пет

Buyers rating:
DEN 1929.60

Количина на стоки

Оваа шетач може да се користи за долго време; тоа е погоден за децата од раѓање до 25 кг, 30 гума солидна големи тркала, силна носат-отпорни, не треба да се надува, многу добри перформанси, не се лизга шок апсорпција, управувањето Еластична и мазна.Компактен и лесен - една рака виткање, директно да се качите, без разлика дали е дома или патување, тоа е особено погодно да се носат и продавница, и просторот е мал.Оваа шетач карактеристики крошна и удобно ЈП пена се справи.На здрав безбедност заклучување ќе обезбеди вашиот количка нема да се свитка додека во употреба.Тоа е исто така опремен со шопинг кошница.Нашите високо-квалитетен, здрав кабриолет со голема кошница под е идеална бебе превозникот за лесно преземање на вашето бебе заедно на прошетка, или кога патувате.Ние сме 126% загарантирана за да се исполнат нашите клиенти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Да може ефективно да се реши сите ваши услуги на клиентите проблеми.На предниот и задниот дел од кукла за во автомобил може да се конвертира во шетач или crib The допир е мека и дршката е прилагодлив.Квалитетот перница ткаенина дизајн, сребро трим details Lightweight виткање мулти-функција шетач прави патување fun Product Категорија : Четири тркала wheelbarrowfunction : можат да бидат поставени станот, folded Applicable возраст : 0-36 months Carrying капацитет : 25kg Material : Алуминиум alloy Net тежина : 5.8 kg Gross тежина : 8.4 kg Expand големина : 83x47x102cm Folding големина : 47x25x54cmsleeping кошница големина : 38x83cm Distance од земјата : 53cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кул Децата Лесни Младата Чадор Шетач,Карактеристики Т-Облик Рачка,Пет Точки за Тока,Напредни Stepless Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кул Децата Лесни Младата Чадор Шетач,Карактеристики Т-Облик Рачка,Пет Точки за Тока,Напредни Stepless Прилагодливи

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 5736.00
Evenflo Аеро Ултра Лесни Шетач, Кардиналот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Evenflo Аеро Ултра Лесни Шетач, Кардиналот

Mesh.Увезени.Од една страна, самостои компактен пати : брзо и лесно да се свитка со една рака, На шетач се вк

DEN 2639.76
Компактен Патување Лесни Бебешките Колички - Преносни Една Рака Количка за Деца Pushchair со Прилагодливи Мулти-Позиција
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компактен Патување Лесни Бебешките Колички - Преносни Една Рака Количка за Деца Pushchair со Прилагодливи Мулти-Позиција

Лен / Железо.Произведено во САД или Увезуваат [Голем простор,Доволно Простор за бебето да се Водат Надв

DEN 4439.76
WNY Бебе Шетач Шетач,Лесен Шетач со Голема Крошна Голем Простор за Складирање и Компактен Виткање Функција Колички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WNY Бебе Шетач Шетач,Лесен Шетач со Голема Крошна Голем Простор за Складирање и Компактен Виткање Функција Колички

На шетач седиштето може да се соочат родителите или светот, и е погоден за одгледување на бебето да вози

DEN 2318.40
Britax Пат Лесни Шетач, Екипажот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Britax Пат Лесни Шетач, Екипажот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 3119.76