• Неодамнешно
Колаген Секојдневниот Беспрекорна Од Суштинско Значење Лицето Масло Од Оливија Заштита – Природни. Негување, Дебели, Обновување, Хидрантни, Смирувачки & Смирување

Колаген Секојдневниот Беспрекорна Од Суштинско Значење Лицето Масло Од Оливија Заштита – Природни. Негување,

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

✅ 100% КОЛАГЕН МАСЛО : Оливија Нега на Колаген Беспрекорна Етерично Масло фирми и затегнува кожата.Помага да се промовира производството на колаген и помага да се стабилизираат и да ја задржат влагата.Ја храни и plumps кожата.Се користи како ден или ноќ серум за трајни резултати. ✅ СИТЕ ПРИРОДНИ : На Оливија Нега на Колаген масло е направен од 100% Природни Состојки.Тоа е Погодна за сите типови на кожа, имено со Акни, Мрсна и Чувствителна Кожа.Единствена Deodorized Формула може да се користи како сите над Лицето Крем, Усна & Помине клима уред, Make-up Remover. ✅ ЈАДЕВ & СМИРУВА КОЖАТА : Ова е совршена масло за длабоко чистење на порите и да се отстрани нечистотијата и други нечистотии се најде во вашето лице.Тоа ги смирува кожата и да даде неверојатно благотворно чувство кое ќе заличи на вашата Кожа.Тоа им помага за намалување на воспаление на кожата. ✅ ВЛОГОВИ & ХИДРАТ : Ова лицето нафта ќе придавам влогови и хидрат кожата и штити од сушење за време на вашата дневна убавина режим.Тоа Дава потребната хидратација за да се направи вашата кожа здрава. ✅ Без СУРОВОСТ & НАПРАВЕНИ ВО САД : На Производ никогаш не се тестираат врз животни.Тоа е не - ГМО и слободни на Parabens, Phthalates, Алкохол и други штетни хемикалии.Тоа е се целосно направени, Ладно-Цедените и Произведени во сад на Америка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат