• Неодамнешно
#8 x 5/8 Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Навртки (1/2 да 1-1/2 Должина), од не ' Рѓосувачки Челик 410, Модифицирани Решетка Главата Само Бормашина, 100 КОМПЈУТЕРИ

8 x 5/8 Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Навртки (1/2 да 1-1/2 Должина), од не ' Рѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 309.60

Количина на стоки

Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик 410. Завртка тип : Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Завртки.Тема Тип : Парична Казна Длабоко Тема.Вежба Точка #2; Соодветен материјал за дебелини до 0.10".Пакет : 100 x Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Завртки #8 x 5/8".Спецификација за производ Тип на Производ : Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Завртки Големина : #8 Завртка Должина : 5/8" Глава : Обланда Главата Ударна Точка : #2 Точка Тип : Само за Дупчење Високо Квалитетни Материјали од не 'Рѓосувачки Челик 410 Пакет се Вклучени 100 x Обланда Главата Philips Само Дупчење Лим Onda Завртки #8 x 5/8" Гаранција Mewu Decor хардвер има највисок квалитет на пазарот.Купи со доверба.За враќање на пари или размена на guarranteed.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

(2500 компјутери) 14 X 3/4, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Копчето Главата си игра Отпорни Хексадецимален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

(2500 компјутери) 14 X 3/4, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Копчето Главата си игра Отпорни Хексадецимален

Исто така познат како самоприслушување завртки, тие најчесто се користат во тенок мерач лим апликации.Т

DEN 492.00