• Неодамнешно
(780 КОМПЈУТЕРИ) #4#6#8#10 Пан Главата Лист Метални Навртки Assortments 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Само Прислушување Завртки Хардвер за Полнење

(780 КОМПЈУТЕРИ) 46810 Пан Главата Лист Метални Навртки Assortments 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Само

Buyers rating:
DEN 221.28

Количина на стоки

Пакетот вклучува #4 #6 #8 #10 нишка големина, 780 КОМПЈУТЕРИ во вкупна Пан Главата Лист Метални Навртки или Само Прислушување Завртки. 18 Видови на најчесто користени Завртки должини комбинации за да ги задоволи секојдневните потреби.Мора да хардвер комплет во вас дома живот.Што се зачувани во траен и здрав пластична кутија, спакуван добро.Ве молиме погледнете во сликата и ќе ја најдете точната големина и локации за потреби.Употреба : Дрво, Метал и други тешки материјали.Вклучени бесплатни No. 2 филипс шрафцигер.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% од не ' Рѓосувачки челик 304(18-8) обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини.Пан главата лист метални навртки со филипс диск, исто така, повика пан главата дрвени завртки се дизајнирани со тркалезна глава и остра точка на совет.Тие се идеални се користи за дрво, метал или други цврсти материјали и познати по нивните effecient апликација перформанси и издржливост.Може да се види околу нив, бидејќи тие се широко се користи во различни индустрии како што се градежништвото, производство, инженеринг, монтажа и така натаму.Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик обезбеди совршена сила и добра отпорност на корозија во лоши средини како висока температура, ладното време и висока влажност области и без потреба за одзема време и скапи за одржување.Контакт со Нас : Ако имате било какви прашања при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку порака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не ' Рѓосувачки Челик Лист Завртка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не ' Рѓосувачки Челик Лист Завртка

Бројот на елементи : 12 Премиум Изградба : Направен од многу висок степен на 410 не 'рѓосувачки челик обезб

DEN 66.00