• Неодамнешно
DYWISHKEY 160 Парчиња 410 Нерѓосувачки Челик #12 Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Лист Метални Навртки Асортиман Комплет

DYWISHKEY 160 Парчиња 410 Нерѓосувачки Челик 12 Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Лист Метални

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

【ГОЛЕМИНИ】- #12x5/8", #12x3/4", #12x1", #12x1-1/4", #12x1-1/2", #12x2".Вкупно 6 различни големини може да ги исполни вашите различни потреби. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】- Изработени од 410 не 'рѓосувачки челик, кои се супериорни во однос на корозија и' рѓа одлична оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење. 【МАГНЕТНИ】- магнетни својства на 410 нерѓосувачки челик поради структурата трансформација причини не се на исто ниво како и магнетни својства на нерѓосувачки челик од други материјали, што значи дека магнетни својства на 410 челик секогаш се покажуваат магнетни својства. 【ПАКЕТ】- Сите на #12 Лист Метални Навртки се спакувани во еден издржлив и здрав Кутија ефикасно да ја носат тежината на целиот пакет.Со цел да се избегне завртки се расфрлани или изгубени за време на употреба, ние специјално пакет за секој различен тип на завртки за ваша погодност и складирање.Не само што ви даде најдобар производ, но исто така најдобар систем за складирање за нив. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】- #12 Лист Метални Навртки Асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY .Собата е совршен за да се замени скршен и исчезнати завртки.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е совршен пријател за вас.Комплет има многу различни големини, кои може да ги исполни максимален број на барања за вас. 【Спецификации : 】 - Количина : 160 КОМПЈУТЕРИ - Раководител : Хексадецимален за Миење Глава - Точка Тип : Само за Дупчење - Материјал : 410 не 'Рѓосувачки Челик - Завртка Тип : Лист Метални Навртки - Димензии : #12x5/8", #12x3/4", #12x1", #12x1-1/4", #12x1-1/2", #12x2" 【Карактеристики : 】 1, 410 не 'рѓосувачки челик : од Нерѓосувачки челик, со супериорен' рѓа отпорни се обезбеди долготрајни резултати,отпорност на корозија. 2, Лист метални навртки обезбеди сигурно прицврстување со силна држи сила без потреба да се пред-воена вежба. 【Пакет се Вклучени : 】 #12x5/8"30 Парчиња #12x3/4"30 Парчиња #12x1"-30 Парчиња #12x1-1/4"30 Парчиња #12x1-1/2"20 Парчиња #12x2"20 Парчиња 【Вкупно : 160 Парчиња 410 Нерѓосувачки Челик #12 Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Лист Метални Навртки】 【Забелешка : Мали делови, да ги задржи подалеку од деца под 6 години.】.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

(2500 компјутери) 14 X 3/4, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Копчето Главата си игра Отпорни Хексадецимален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

(2500 компјутери) 14 X 3/4, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Копчето Главата си игра Отпорни Хексадецимален

Исто така познат како самоприслушување завртки, тие најчесто се користат во тенок мерач лим апликации.Т

DEN 492.00