• Неодамнешно
BFTGS Домаќинство Облека Хлапак Ткаенина Lint Смена Fuzz Електрични Пената Преносни Четка&сечилото Професионални Батерија Lint Смена (Боја : Розова боја, Големина : 15cm)

BFTGS Домаќинство Облека Хлапак Ткаенина Lint Смена Fuzz Електрични Пената Преносни Четка&сечилото Професионални

Buyers rating:
DEN 5202.48

Количина на стоки

Отстранлив : транспарентна кутија за складирање е погодно за корисниците да се разбере коса складирање ситуација во кутија, и може да биде лесно да се отстрани.Safe : ткаенина depilator е дизајниран со пластични заштитни капак кој може да се покријат ножот и нерѓосувачки челик мрежа за да се избегне непотребно оштетување на ткаенина.Острицата : ткаенина смена користи нерѓосувачки челични ножеви, кои брзо може да се отстрани ткаенина pompoms на облека.Покрај тоа, замена на сечилото е вклучен во пакетот.Можете лесно да го замени на ножот.Ефективна мрежа : нерѓосувачки челик мрежа има три различни големини на дупки, кои можат ефикасно да се отстранат различните големини на ткаенина коса топки на ткаенина.Corded : ткаенина пената смена се напојува со кабел и може да се користи во било кое време без батерија.Отстранлив : транспарентна кутија за складирање е погодно за корисниците да се разбере коса складирање ситуација во кутија, и може да биде лесно да се отстрани.Safe : ткаенина depilator е дизајниран со пластични заштитни капак кој може да се покријат ножот и нерѓосувачки челик мрежа за да се избегне непотребно оштетување на ткаенина.Острицата : ткаенина смена користи нерѓосувачки челични ножеви, кои брзо може да се отстрани ткаенина pompoms на облека.Покрај тоа, замена на сечилото е вклучен во пакетот.Можете лесно да го замени на ножот.Ефективна мрежа : нерѓосувачки челик мрежа има три различни големини на дупки, кои можат ефикасно да се отстранат различните големини на ткаенина коса топки на ткаенина.Corded : ткаенина пената смена се напојува со кабел и може да се користи во било кое време без батерија.Спецификација : Тип : Ткаенина пената remover Quantity : 1 Material : пластични + нерѓосувачки челик + електрични components Color : pink Voltage : 220 VFrequency : 50 HZSize : 15*6*5.5 cm/5.9*2.36*2.16" (должина*ширина*висина)Нето тежина : 210g/7.41 ozpack : розова : 1* Ткаенина пената remover1* brush1* Замена blade1* пакување box Please овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Type:
Fabric fluff remover
Quantity:
1
Material:
plastic + stainless steel + electrical components
Color:
pink
Voltage:
220V
Frequency:
50HZ
Size:
15*6*5.5cm/5.9*2.36*2.16’’ (length*width*height)
Net weight:
210g/7.41oz
1* Fabric fluff remover :
1* brush :
1* Replacement blade :
1* packing box :
Please allow 1-5mm differences due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

Фен Пропустливи Почиста комплет вежба прилог 20 метри Фен Пропустливи Чистење Комплет, 4 Синтетички Четка Главата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фен Пропустливи Почиста комплет вежба прилог 20 метри Фен Пропустливи Чистење Комплет, 4 Синтетички Четка Главата

????2021 Надградена Верзија???? : Овој Фен пропустливи чистење комплет доаѓа со еден обновливи синтетички че

DEN 479.76