• Неодамнешно
4/6/8/12 Силиконски ManualRoller Анти-Статички Почиста Алатка за Брзо да ги Отстрани Ситни Честички,како што се Прав,лак за Коса,Итн( 4 )

4/6/8/12 Силиконски ManualRoller Анти-Статички Почиста Алатка за Брзо да ги Отстрани Ситни Честички,како што

Buyers rating:
DEN 729.36

Количина на стоки

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, , рѓа-слободни и загадувањето слободни.Брзо да ги отстрани ситни честички, како што се прав, лак за коса, итн.Многу удобно кога се користи, воланот ротира слободно.Високо вискозни и трајни, анти-ејџ, и не е лесно да се изгуби crumbs.Тоа е анти-статички, и триење-отпорни.Предмет Тип : лепливи Ролери.Материјал : Силикон.Објектот Боја : Како На Слики Прикажани.Објектот Големина : 4", 6", 8", 12" (Факултативна).Флеш Точка : Поголема од 200°C. Точка на Топење : Поголема од 199°C. растворливи во Вода : Нерастворливи.Пакет Тежина : Околу. 286-585 g / 10.1-20.6 оз.

Карактеристики на стоката

Item Type:
sticky Roller Material

Купувачи како што сакаат

Фен Пропустливи Почиста комплет вежба прилог 20 метри Фен Пропустливи Чистење Комплет, 4 Синтетички Четка Главата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фен Пропустливи Почиста комплет вежба прилог 20 метри Фен Пропустливи Чистење Комплет, 4 Синтетички Четка Главата

????2021 Надградена Верзија???? : Овој Фен пропустливи чистење комплет доаѓа со еден обновливи синтетички че

DEN 479.76