• Неодамнешно
Пијалоци Воздух 712-025D-03 Кабинет Заптивка

Пијалоци Воздух 712-025D-03 Кабинет Заптивка

Buyers rating:
DEN 365.04

Количина на стоки

Вистински ОЕМ замена дел.Пијалоци на Воздухот нуди водечка индустрија на квалитетот во комерцијални опрема за ладење дизајниран за службата за храна индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пијалоци Воздух 712-025 D-03 Кабинет Заптивка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат