• Неодамнешно
Браун Огледало Акрилик Plexiglass Лист 1/8 x 12 x 24

Браун Огледало Акрилик Plexiglass Лист 1/8 x 12 x 24

Buyers rating:
DEN 1862.40

Количина на стоки

Листот Дебелина : 1/8" (2.5 mm).Лист Големина : 12" x 24".Овозможи + или - 1/8" толеранција во ширина и должина.Итно превозот.Производи добро спакувани и безбедно пред превозот.Ќе се купуваат на едно парче на Браун Огледало акрилик plexiglass лист со филмот маскирање за заштита.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична

Памук листови може да се пеглаат на ниско ниво за да се спречат можните задушување или конфузија.КАВГАБ

DEN 672.00