• Неодамнешно
Бела Транспарентна Акрилик Plexiglass Лист 1/8 x 24 x 24 (#2447)

Бела Транспарентна Акрилик Plexiglass Лист 1/8 x 24 x 24 (2447)

Buyers rating:
DEN 1588.80

Количина на стоки

Светлина 63.5%.Листот Дебелина : 1/8" (.118").Лист Големина : 24" x 24".Таа е отпорна на неоргански хемикалии и нормално оковани јаглеводороди.Сепак, контактирајте со органски растворувачи може да предизвика оток, crazing, или пукнатина.Тоа е околу 8 до 10 пати повеќе отпорни на влијанието од обичните плоча стакло.Ќе се купуваат едно парче Бела Транспарентна (Среден Бела) #2447 акрилик plexiglass лист хартија маскирање на двете страни за заштита.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 x 5FT Twill Ткаат Смола Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 x 5FT Twill Ткаат Смола Комплет

2x2 Twill Јаглерод Ткаенини : 12"x5ft.УВ Стабилизира Епоксидна Смола.Карбонски Влакна Смола Комплет : 2x2 Twill Јагл

DEN 959.76
Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична

Памук листови може да се пеглаат на ниско ниво за да се спречат можните задушување или конфузија.КАВГАБ

DEN 672.00