• Неодамнешно
Kotton Култура Сет од 2 600 ТЦ Фланелен боксери Памук Преносни/Мини Креветчето Опремени Лист, Мека, Дише, со 9 Инчен Длабоко Еластична Дното за Новороденчињата/Доенчиња (5

Kotton Култура Сет од 2 600 ТЦ Фланелен боксери Памук Преносни/Мини Креветчето Опремени Лист, Мека, Дише,

Buyers rating:
DEN 225.12

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА на ИНФОРМАЦИИ – Вклучува пакет од ДВА опремени креветчето листови од избраната боја, секој лист мерење 52" X 28" со 9" џеб.ОРГАНСКИ & ДИШЕ ФЛАНЕЛЕН боксери ЛИСТОВИ - Ја бранеа површината на фланелен боксери листови стапици воздух и телесната температура, додека се уште не дозволуваат на кожата да дише, со што вашето бебе креветчето безбедно и удобно место.Овие плочи се органски, дише, и абсорбента, одржување на вистинскиот баланс помеѓу студена и топла температури, па вашиот малку што може да има одмор и спиење.МЕКИ, НЕЖНИ ТКАЕНИНИ СО 600 ТЦ - Нашите фланелен боксери кревет листови изработена од чиста памучна ткаенина со 600 тема count се меки, fuzzy, и целосно да се доведе-бесплатно, латекс-бесплатно, BPA-free и Phthalate-бесплатно да се биде нежна кон бебето е чувствителна кожа.Покрај тоа, тие имаат подолг живот од повеќето други ткаенини.СИТЕ ОКОЛУ ТРАЈНИ ЕЛАСТИЧНА - Нашите креветчето листови имаат 9-инчен еластична дното дека е лесно да се заврши околу душек и нема да се олабави лесно.ОБНОВЛИВИ ПАМУЧНА ВРЕЌА - Овие креветчето листови доаѓаат спакувани во еко-пријателски, drawstring памук торба за одржување на одржливост.Овој пакет го прави за совршен подарок за бебето тушеви, славејќи го доаѓањето на новородениот и деца роденден страни.Во кутија што вклучува ДВЕ опремени креветчето листови од иста боја, секој лист мерење 52 Lx28 W инчен со 9-инчен длабок џеб.УЛТРА-МЕКИ ПАМУК ФЛАНЕЛЕН боксери - Памук фланелен боксери е ткаенина е позната по своите екстремни мекост и топлина.Овие плочи се направени за да се задржи блага иритација на кожата-слободни. 360º ПРЕМИУМ ЕЛАСТИЧНА ЗА БЕЗБЕДНО FIT - Целосно спакувани, екстра-силна еластична по должината на целиот долен раб, дизајниран со безбедноста на ум.Го монтира на состојба е лесно да се заврши околу душек и нема да се олабави лесно.Се МЕША И НАТПРЕВАР БОИ - избор на симпатична бои, како што се бебешко сина, розова, и светлината килибар за надополнување на други расадник производи кои го прават украсување бриз!. 600 ТЕМА БРОИ - 600 тема смета прави лист посилни, многу издржливи и построги, обезбедувајќи пофини финиш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

G-7 Garolite Лист - 1/16 Дебела x 6 Широк x 6 Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

G-7 Garolite Лист - 1/16 Дебела x 6 Широк x 6 Долго

Материјал : Garolite G7; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Лист.Дебелина : 1 / 16"; Толеранција На

DEN 624.48
Бакарна Фолија 750 lb се Тркалаат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бакарна Фолија 750 lb се Тркалаат

Бакарна фолија ролни од националните МРИ Оклопна дојде во 53" ширини и променливи тежини.Најчестите тежи

DEN 671.76
G-7 Garolite Лист - 1/2 Дебела x 6 Широк x 6 Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

G-7 Garolite Лист - 1/2 Дебела x 6 Широк x 6 Долго

Материјал : Garolite G7; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Лист.Дебелина : 1 / 2"; Толеранција На

DEN 1950.00
ЛЕ Garolite Бар - 1/16 Дебела x 2 Широк x 24 Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЛЕ Garolite Бар - 1/16 Дебела x 2 Широк x 24 Долго

Материјал : Garolite ЛЕ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Бар.Дебелина : 1 / 16"; Толеранција На

DEN 635.76
Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Магијата Drapes Пакување од 1 Египетски Памук Опремени Креветчето Лист Бебе Постелнина со 5 инчи, Длабоки Еластична

Памук листови може да се пеглаат на ниско ниво за да се спречат можните задушување или конфузија.КАВГАБ

DEN 672.00