• Неодамнешно
Weatherbeeta ComFiTec Струење II Стандард Вратот Летаат Лист

Weatherbeeta ComFiTec Струење II Стандард Вратот Летаат Лист

Buyers rating:
DEN 2210.88

Количина на стоки

Полиестер,Mesh.Мека трајни полиестер мрежа.Штити коњ од инсекти и сида ладење.Elasticized прилагодливи стомак заврши нуди поголема покриеност.Карактеристики целосна заврши опашка заврши и традиционалните страна gussets за слобода.Ezi-Клип пред затворање.На Weather Beeta Com Fi Tec Струење Стандард Вратот нуди мека трајни полиестер мрежа додека заштита на коњ од инсекти и сида ладење.Карактеристики elasticized, прилагодлив стомак заврши нуди поголема покриеност, полн заврши опашка размавта и традиционалните страна gussets за слобода, Ezi-Клип пред затворање и elasticized, прилагодливи и отстранлив веб нога ремени.Нуди 70%+ UV Блок заштита.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ЛЕ Garolite Бар - 1/16 Дебела x 2 Широк x 24 Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЛЕ Garolite Бар - 1/16 Дебела x 2 Широк x 24 Долго

Материјал : Garolite ЛЕ; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Бар.Дебелина : 1 / 16"; Толеранција На

DEN 635.76
G-10/FR4 Garolite Бар - 2 Дебела x 2 Широк x 24 Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

G-10/FR4 Garolite Бар - 2 Дебела x 2 Широк x 24 Долго

Материјал : Garolite G10 / FR4; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Бар.Дебелина : 2"; Толеранција На

DEN 2204.88
CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво

Добра отпорност на корозија, тоа може да ги кородираат киселина, алкално, сол и атмосферски средина без �

DEN 2268.00
Мојата Мала Зона Диносаурус 2 Парчиња Креветчето Опремени Листови и 2 Парчиња Менување на Подлога Опфаќа, Памук,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мојата Мала Зона Диносаурус 2 Парчиња Креветчето Опремени Листови и 2 Парчиња Менување на Подлога Опфаќа, Памук,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1047.60
Лист, Acetal, Кафеава, 1/4 Во Т, 12x48 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лист, Acetal, Кафеава, 1/4 Во Т, 12x48 Во

DELRIN GRA1107002278 Лист Акции БОЛЕСТ Acetal Homopolymer Темно Кафеава Боја, Дебелина (Децимала) 0.250 Во Ширина 12 Во Должин�

DEN 345.60