• Неодамнешно
СТР Beddings - Опремени Креветчето на Состојба, полна Боја, Египетски Памук Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца Душеци (Црвено) - 3 Инчи Длабоки

СТР Beddings - Опремени Креветчето на Состојба, полна Боја, Египетски Памук Креветчето Лист за Стандард

Buyers rating:
DEN 1310.40

Количина на стоки

Се монтира на состојба направени од 800 TC Египетски памук. 52 x 28 x 3" Креветчето опремени сет.Дизајн еластична бенд на сите круг на дното. 100% Египетски Памук, со 800 тема смета Креветчето Опремени Листови се изненадувачки меки, удобни, дише, исклучително издржлив.Машина Мие со ладна вода за лесно се грижи.Не Кајгана, Собори сува ниска.Овој единствен пакет содржи 800 тема смета креветчето листови кои се рачно направена и специјално приспособени за секој клиенти на нашата страна на многу талентирани и квалификувани занаетчии.Секој лист е направен со 100 проценти Египетски Памук и има ултра-мека и мазна завршница дека ќе им помогне на вашиот малку еден земе нап или добар ноќен сон.Вашето бебе заслужува удобност, така бидете сигурни дека тој или таа го добива.Нашите листови обезбеди дополнителни мекост за вашето бебе удобност и е избрана во убава оркестарот бои.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лист, Acetal, Кафеава, 1/4 Во Т, 12x48 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лист, Acetal, Кафеава, 1/4 Во Т, 12x48 Во

DELRIN GRA1107002278 Лист Акции БОЛЕСТ Acetal Homopolymer Темно Кафеава Боја, Дебелина (Децимала) 0.250 Во Ширина 12 Во Должин�

DEN 345.60
CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво

Добра отпорност на корозија, тоа може да ги кородираат киселина, алкално, сол и атмосферски средина без �

DEN 378.96
CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUTULAMO Карбонски Влакна Лист, Карбонски Влакна Плоча Висока Цврстина Флексибилни Трајни производи за Градежништво

Добра отпорност на корозија, тоа може да ги кородираат киселина, алкално, сол и атмосферски средина без �

DEN 2268.00