• Неодамнешно
YRTSH 18 Инчен Наковалната Loppers со Соединение Акција, Гранка Секачи со 1-3/5 Инчен Намали Капацитетот, Дрво Тример Тешки, Градина Loppers и Кастрат

YRTSH 18 Инчен Наковалната Loppers со Соединение Акција, Гранка Секачи со 1-3/5 Инчен Намали Капацитетот, Дрво

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

【РИФОВИ ПРЕКУ 1-3/5" ГРАНКИ без НАПОР】- На loppers и кастрат со одличен капацитет на сечење, сека преку гранки непречено и реши најтешките средување на работа со леснотија.Најдобро за средување на зелено живеење дрво & суво дрво. 【ЗДРАВ И ОСТРИ НАДГРАДИ СЕЧИЛОТО】- Градина lopper направен од висок квалитет SK-5 Јапонски челик, не-стап челик сечилото глајд модели преку гранки непречено и останува остра дури и по некои тешки употреба.Направи секој намали радосна искуство. 【СОЕДИНЕНИЕ АКЦИЈА СИСТЕМ】- комплексот рачката на систем со повеќе стожерот поени и подвижни делови зголемува силата применета на ножеви.Комплексот акција сечилото има повеќе подвижни делови кои се размножуваат на сила се применува ножеви 3 пати!. 【УДОБЕН ЗАФАТ】- гума костец на рачки обезбеди удобност и анти-замор.Погоден за сите видови на растенија и грмушки.На ергономски рачки се дизајнирани за оптимална потпора да се олесни сечење различни гранки. 【ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА】- Ова lopping shears се погодни за овошје дрво градинарски, potted режење, пејсаж, дебели прачки, стана и грмушки на кастрење, прави сите тешки кастрење задачи лесно.Уживајте во вашата градина живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат