• Неодамнешно
Minka Lavery 3157-77 Изабела е Круна Кристал Лустерот Осветлување, 6-Светлина, 360 W, Хром

Minka Lavery 3157-77 Изабела е Круна Кристал Лустерот Осветлување, 6-Светлина, 360 W, Хром

Buyers rating:
DEN 14518.80

Количина на стоки

ЛУСТЕРОТ ДИМЕНЗИИ : 24.25" Висок x 22" Широк, Тежина : 11.86 lbs, Таванот на Корица : 5" W x 1" H. ОСВЕТЛУВАЊЕ : 360 Max Wattage, (6) Од 60 Вати B10.5 Candelabra База, Не се вклучени Сијалица(s).ВКЛУЧУВА : 72" Синџир со Хром Финиш, 120" Долга Жица и Доаѓа со Хардвер Монтажа Комплет.Може да се Прилагоди на Висина од 28" да 98.5. Може да се користи во ВЛАЖНИ Локации, Одобрен од страна Underwrites Лаборатории (UL) и Underwrites Лаборатории на Канада (ULC).КРАЈ : Хром со Фацетирани Намали Кристал Акценти и Draping.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат