• Неодамнешно
Зен Хранливи материи WoundVite 21 Природни Хранливи материи, Витамини, Bromelain, Куркума, Arnica, Пробиотици - Лекува Побрзо Пост-Op, Помага во Обновување на Време, Лузна Намалува

Зен Хранливи материи WoundVite 21 Природни Хранливи материи, Витамини, Bromelain, Куркума, Arnica, Пробиотици

Buyers rating:
DEN 1031.76

Количина на стоки

ВАШИОТ ОДИ ДО ИСЦЕЛУВАЊЕ ПОДДРШКА - 21 насочени состојки помош за поддршка и поттик за лекување на рани, пост-хируршки исцелување, ткиво повреда обновување, кревет болното лекување и лузна третман.Моќен, висока потентност, витамини, минерали и билки одат да работат брзо за брзо закрепнување.ПОСТ-ХИРУРГИЈА ESSENTIALS - рана нега додаток за да ви помогне да се лекува побрзо и да ве вратиме повторно на нозе.Се препорачува да земете 2 капсули дневно со храна 1 месец пред операцијата и да се продолжи за 4 месеци за да се оптимизира лекување и закрепнување.ЦЕЛОТО ТЕЛО ТЕРАПЕВТСКИ МЕШАВИНА - Истражување, поддржан состојки може да се оптимизира лекување на рани и да се промовира лузна намалување, со витамин А, Д3, E, Б12, биотин, железо, селен, бакар, цинк, chlorella, calendula, хијалуронска киселина, плус 10 милиони CFU е на балансирање на пробиотици.ИМАМЕ ВИ се ПОКРИЕНИ - Може да биде од корист по ACL, рамото, колената, хернија, назад, ахил, нога, C-дел, хистеректомија, mastectomy, bariatric, зголемување на градите, liposuction, изгореници, пластична хирургија и rhinoplasty постапки.Препорачуваме земање на 2 капсули дневно со храна за 4-6 месеци за да се оптимизира повреда, лекување на рани и лузни на ткивото намалување.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЛЕКАР РАЗВИЕНА ФОРМУЛА - Развиени од страна на фармацевти, лекари, хирурзи, и транспорт лекарите.Направени во САД во ФДУ регистрирани објект следниве Добра Производна Пракса (GMP) насоки за да се обезбеди производи со највисок квалитет и чистота.Промовира лузна и рана намалување.Може да помогне за подобрување на операцијата за обновување на време.Промовира лекување на рани забрзување.Промовира здрава ткиво одговор.Висок квалитет pharma-одделение состојки.Зен Хранливи материи' Woundvite има сеопфатен орален рана, лузна и хируршки поправка формула.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SoloSite Рана Гел 3 oz Цевка КОЛИЧИНА: 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SoloSite Рана Гел 3 oz Цевка КОЛИЧИНА: 1

СМИТ & ВНУК INC.Количина : 1 3 oz Цевка.Noncytotoxic, nonirritating и nonsensitizing.Безбеден и ефикасен гел создава и одржува вла

DEN 167.76