• Неодамнешно
Aexit 23M Долго Електрична опрема 4PR 24AWG Fexible CAT5E LAN Ethernet Мрежен Кабел Конектор Сина

Aexit 23M Долго Електрична опрема 4PR 24AWG Fexible CAT5E LAN Ethernet Мрежен Кабел Конектор Сина

Buyers rating:
DEN 1233.60

Количина на стоки

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 480g; Пакет Содржина : 1 x Мрежен Кабел.Главната Боја : Сина; Должина на Кабел : 23 M/75.5 Ft.Кабел со Дијаметар : 5mm/0.2".Тип : RJ45 да RJ45 8 P8 C Машки Конектори.Опис : Конектор тип : RJ45 да RJ45 8 P8 C Машки Конектори.Стандарди за усогласеност : ОВЖС/минлив исхемичен напад-568 B Категорија 5e.Овој кабел се поврзува сите хардвер дестинации на Локална Мрежа (LAN), пренесува податоци преку компјутерски мрежи.Се користи за мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, DSL/Кабелски модеми, печ панели и други извртени пар апликации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Леново 3M Кабел, 40K8978
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леново 3M Кабел, 40K8978

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5856.00