• Неодамнешно
ED896029 5 Метри Cat5e Портокал Ethernet Patch Кабел, Snagless/Моделирани се Подигне, 20 Пакет

ED896029 5 Метри Cat5e Портокал Ethernet Patch Кабел, Snagless/Моделирани се Подигне, 20 Пакет

Buyers rating:
DEN 707.76

Количина на стоки

На конектори со позлатени контакти, лиен вирус-олеснување чизми, и snagless калапи се спротивстави на корозија, да обезбеди трајност, и да се обезбеди безбедна конекција; Голи бакар проводници за подобрување на кабел перформанси и во согласност со УЛ 444 спецификации за комуникации кабли.Надворешен Дијаметар : 5. 4 PR UTP бакар насоки за минимална бучава, мешање & crosstalk. 2 Потврдена, Ro HS Согласност.Кабел Перформанси : До 350 MHz (Cat5 E).Спецификации : Кабел Тип : CAT5 E 4-Пар во UTP.Нашите печ и масовно на кабли се користат од страна на податоци центри низ светот. 50-micron машки RJ45 конектори на крајот, со корозија-отпорни злато позлата.Контактирајте Со Позлата : 50 Micron Злато Позлатен.Минимална бучава и пречки, поради неговата 4-пар на unshielded извртени бакар насоки и тешка, но сепак флексибилен ПВЦ јакна.Диригент Мерач : 26 AWG.Кабел Структура : Во Невоља.Конектор Тип : RJ45.Главни Карактеристики : ги Поврзува мрежна компоненти во жичана LAN на податоци преносот на брзини до 1 Gbps.Боја-код, да ги прилагодите и организирате вашиот дом или канцеларија мрежа со нашите високо оценет мрежни кабли.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Леново 3M Кабел, 40K8978
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леново 3M Кабел, 40K8978

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5856.00