• Неодамнешно
yanw 25ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива

yanw 25ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Ги поврзува сите хардверски дестинации на Локална Мрежа (LAN) Совршен во комбинација со 10 и 100 Base-T, па дури и 1000 Base-T мрежи Исклучително Висок Квалитет 350 MHz Cat6 Patch Кабли ЦЦА - Бакар Облечени Алуминиум (ЦЦА) Злато позлатен конектори Согласност Стандарди : ОВЖС / минлив исхемичен напад-568 B Категорија 6. 25ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3FT Cat6 550MHz UTP Ethernet Мрежен Кабел - Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3FT Cat6 550MHz UTP Ethernet Мрежен Кабел - Црна

Висок квалитет на Категорија 6 (CAT6) patch кабли се решение за вашиот internetworking потреби.Со вжештена брзина до 5

DEN 150.48