• Неодамнешно
yanw 1.5 ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива

yanw 1.5 ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Ги поврзува сите хардверски дестинации на Локална Мрежа (LAN) Совршен во комбинација со 10 и 100 Base-T, па дури и 1000 Base-T мрежи Исклучително Висок Квалитет 350 MHz Cat6 Patch Кабли ЦЦА - Бакар Облечени Алуминиум (ЦЦА) Злато позлатен конектори Согласност Стандарди : ОВЖС / минлив исхемичен напад-568 B Категорија 6. 1.5 ft Cat6 Печ Кабелот Етернет Кабел Интернет Мрежа LAN RJ45 UTP Сива боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат