• Неодамнешно
trueCABLE Cat6A Заштитените Столб (ЦМР), 1000ft, Портокал, 23AWG Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Целокупната Фолија Штит (FTP), Масовно Етернет Кабел

trueCABLE Cat6A Заштитените Столб (ЦМР), 1000ft, Портокал, 23AWG Солидна Голи Бакар, 750MHz, ETL Наведени, Целокупната

Buyers rating:
DEN 7583.76

Количина на стоки

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ.Овој столб оценет мачка 6 A lan кабел е 23 AWG со 4 пара (8 C).Целокупната алуминиум (AL) фолија shield помага да се елиминира крст-зборува и го спречува електромагнетни пречки (EMI).Погоден за 1 Gigabit и 10-Gigabit Ethernet брзина до 328 стапки.Пропусниот опсег тестирани до 750 MHz.Поддржува Рое, Рое+, и Рое++ (IEEE 802.3 af/на/bt) до 60 W и 300 V ВАШИНГТОН.КАВГА БЕЗ ПАКУВАЊЕ. 1000 метри (305 метри) на нашите true CABLE производот е спакуван во метежот слободни, лесно се повлече ролна/гајтанот па вие не мора да се грижите за добивање зад при вашата следна работа.СОЛИДНА ГОЛИ БАКАР ПРОВОДНИЦИ.Чисто голи бакар произведува посилен сигнал заедно со подобро спроводливост и флексибилност во споредба со бакар облечени алуминиум (ЦЦА).ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО ЗАТВОРЕН ПРОСТОР.Портокал столб оценет јакна е за употреба во меѓу катови, во ѕид, и не-plenum простори.Им помогне на пожари од ширење подот до подот во вертикална инсталации со благи пламен retardance. ✓ ЗАВЕРЕНА од true CABLE.Нашите податоци кабли биле тестирани со Fluke DSX-8000 Versiv Cable Analyzer и се во согласност со ANSI/минлив исхемичен напад 568.2-D стандарди, Ro HS-3 во согласност, и c ETLus уверение.Поддржани од страна на нашите ЗАСЕКОГАШ ГАРАНЦИЈА. 10 Gigabit Брзина. 750 MHz Опсег.Погоден за Рое++ до 328ft.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3FT Cat6 550MHz UTP Ethernet Мрежен Кабел - Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3FT Cat6 550MHz UTP Ethernet Мрежен Кабел - Црна

Висок квалитет на Категорија 6 (CAT6) patch кабли се решение за вашиот internetworking потреби.Со вжештена брзина до 5

DEN 150.48