• Неодамнешно
Нови 15ft Заштитените STP Ethernet Мрежа LAN Рутер Patch Кабел Кабелот Сива Фитинзи и Адаптери FOU-0334DA од InnaBest

Нови 15ft Заштитените STP Ethernet Мрежа LAN Рутер Patch Кабел Кабелот Сива Фитинзи и Адаптери FOU-0334DA од

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

CAT5e 350 MHz за максимална ефикасност.Заробени голи бакар кабел за максимална флексибилност.Лиен говорница за максимална издржливост.НАДМИНУВА Мачка 5e стандарди.Целосната 50 microns злато позлата на контакти.Поединечно пакувани.УЛ или ETL Наведени.Највисок квалитет, професионална одделение.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат