• Неодамнешно
GearIT (50 Метри - 5 Pack) Cat6 Рамен Patch Кабел 30AWG Рамен Ethernet Кабелот за Висока Густина животната средина - Сина

GearIT (50 Метри - 5 Pack) Cat6 Рамен Patch Кабел 30AWG Рамен Ethernet Кабелот за Висока Густина животната средина

Buyers rating:
DEN 1175.76

Количина на стоки

ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ CAT6 (КАТЕГОРИЈА 6) РАМНА ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ - ANSI/минлив исхемичен напад-568-B согласност, ETL Потврдена, Ro HS согласност, Ethernet LAN patch кабел и пред-прекинат со RJ45 конектори.Нашата Мачка 6 Рамен Етернет Кабел обезбедува високи перформанси, како што тоа го користи 250 Mhz за пренос на податоци до 1 Gbps, овозможувајќи за поголем пропусен опсег, и поради тоа, дома и во канцеларија на продуктивноста.ИЗДРЖЛИВИ & ПРОСТОР SAVER - Gearit Мачка 6 Рамен Ethernet Patch Кабли се наменети за висока густина средини каде царинење и просторот е ограничен.Оваа 30 AWG 0.24-инчен x 0.08-инчен и тесен подигање дизајн намалува мрежа кабелот метеж.СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН и МАТЕРИЈАЛИ : СТАБИЛЕН и ПОБРЗО - Gear IT Cat6 Етернет Кабел е произведен во основниот капитал (Тиер 1 фабрика со 4-пар кислород-бесплатни чиста цврст меч и RJ45 приклучок за приклучоци со 50-micron позлатени контакти со лиен вирус олеснување snagless говорница.Нашите високо-брзината Категорија 6 Етернет кабел има во ѕид СМ-номинална ПВЦ јакна.КОМПАТИБИЛЕН СО ЦЕНТРИ за ПОДАТОЦИ, КАНЦЕЛАРИИ, ENTERPRISE РЕШЕНИЈА, ИГРИ & SMART HOME МРЕЖИ - Gear IT Мачка 6 Етернет Кабел обезбедува податоци го оценувате брзина која беспрекорно се поврзете уреди низ сите мрежи за workspaces и дома, и се наназад компатибилен со Cat5e.Ние нудиме најдобар етернет кабел за игри (PS3, PS4, Xbox), мрежни адаптери, центри, рутери, модеми, печ панели и други високи перформанси вмрежување апликации.ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА + 30-ДЕН 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме посветени на нашите клиенти задоволство, која е причината зошто ние го нудат Ограничен Живот Замена Гаранција и на 30-Ден 100% Пари Гаранција за враќање.Ако не сте целосно задоволни, едноставно не контактирате директно во рок од 30 дена од купувањето за целосна наплата!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат