• Неодамнешно
ITBEBE 120/120 RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори за AWG 23 Кабли - 120 Cat6 Passthrough Конектор Завршува и 120 RJ45 Конектори Пурпурна Вирус Олеснување Ракавици за Чистење, финтата-Слободен Ethern

ITBEBE 120/120 RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори за AWG 23 Кабли - 120 Cat6 Passthrough Конектор Завршува и 120

Buyers rating:
DEN 791.76

Количина на стоки

✅ 240-ПАРЧЕ комбо пакет вклучува 120 јасно позлатени Помине Низ RJ45 Cat6 конектори и 120 Пурпурна Вирус Олеснување чизми.Направи финтата-доказ ethernet конекциите за вашиот Cat6 податоци мрежни инсталации.Се работи за 23 AWG кабли.OD 1.22 mm. ✅ ЕЛИМИНИРА КРСТ-ЗБОРУВАЊЕ и други мрежа пречки кога ќе се направи солидна етернет кабел конекциите.ITBEBE RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори и Вирус Олеснување чизми подобрување flex живот перформанси и затегнувачка цврстина. ✅ ПОМИНЕ ПРЕКУ ДИЗАЈН овозможува брзи, точни жици цел и го намалува растојанието помеѓу жица пресврти и контакти.ITBEBE RJ45 приклучок се пофали со 3-prong дизајн го подобрува усогласување со диригент.ITBEBE конектори работи за солидна или заробени жица. ✅ ФИНТАТА-ДОКАЗ ТАБОТ на нашиот вид помош се протега во текот на приклучокот е заклучување табот, продолжување парче мозок живот и давајќи им на сите отпуштања професионален изглед.Вие исто така ќе одржува наведнуваат radiuses за стандарди за усогласеност. ✅ ПАМЕТЕН ДИЗАЈН за вашата мир на умот.ITBEBE Помине Низ RJ45 Конектори и Вирус Олеснување дојде во удобен поли торба за полесно чување и пронаоѓање.Стоп за пребарување преку расфрлани и скршени парчиња.Најдобар квалитет Конектори и Вирус Олеснување Чизми : .ITBEBE RJ45 Помине Преку cat6 Храбар Конектори и Вид Помош се развиени за Категорија 6 перформанси на ОВЖС/минлив исхемичен напад Б. 2. Храбар конектори поддржува подебели (AWG 23) кабел на тој начин се осигурува подобро податоци конективност.Тие се сместени во високо-квалитетни обновливи zip-заклучување торба што ги прави погодни да се носат и продавница.Лесно да се поврзете.Дали сте се соочиле со DIY дома конекција Wi-Fi точки за пристап или професионална конекција на пополнување подмрежи за училници или нови одделенија, ITBEBE Помине Низ RJ45 Cat6 Храбар Конектори и Вирус Олеснување нека ви се направи брзо, цврсти врски кои што испорачуваат оптимални перформанси и да ги одврати фреквенција врева.Нашите јасно помине преку конекторите овозможуваат техничари да се идентификуваат жици цел, и 3-prong дизајн го подобрува усогласување со диригент.Овие се направи професионален изглед crimps и да се спречи двете случајни и неовластено disconnections.Snags и tangles слободни врска : .Дизајниран со финтата-доказ табот заклучува дека во текот на приклучокот, нашиот стрес олеснување парчиња се прошири печ кабелот живот и да се обезбеди дека се наведнуваат radiuses одржување на стандарди за усогласеност.Вирус олеснување спречува над-компресија на кабел парови, на тој начин овозможувајќи врв електрични перформанси.ITBEBE RJ45 Cat6 Храбар конектори и вирус релјефи се исто така полесно за да го отклучите, што unplugging од дигалки и пристаништа помалку проблематичен.Се постигне врв перформанси со чисти, сигурен конекции.Додадете ITBEBE Супер Помине Преку-RJ45 Cat6 Храбар Конектори и Вирус Олеснување Пак да количката денес.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат